MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2021‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

کارشناسی ارشد یک برنامه علمی در سطح کارشناسی ارشد است که حدود دو سال طول می کشد فراتر از مدرک کارشناسی دریافت است. کارشناسی ارشد در بسیاری از تخصص های مختلف ارائه شده، و بسته به مدرسه، آنها نیز ممکن است آنلاین و یا در فرد ارائه می شود. درآمد یک استاد ممکن است به فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان افزایش منجر شود.

 

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2021‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد هنر در آموزش و پرورش

California State University, Channel Islands
کارشناسی ارشد(MA)
انگلیسی

آیا شما یک معلم کلاس درس متعهد یا مدافع سرسخت افراد دارای معلولیت هستید که می خواهند دانش و مهارت خود را گسترش دهند؟ پس کارشناسی ارشد آموزش و پرورش برای شما مناسب است! استاد ه ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی / درجه دو MBA

California State University, Channel Islands
کارشناسی ارشد
انگلیسی

جزایر کانال دانشگاه ایالتی کالیفرنیا یک برنامه دو درجه را ارائه می دهد که ترکیبی از یک استاد علوم در بیوتکنولوژی و MBA است. تنها چهار مورد از این برنامه های منحصر به فرد در سر ...

اطلاعات بیشتر