TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد به تکمیل یکی از برنامه های تحصیلی ارشد اشاره دارد که دانشجویان را در جهت ارتقای دانش خود در یک حوزه خاص و یا پیشرفت در کار و حرفه خود آماده می سازد. بیشتر کارشناسی های ارشد از سوی دانشگاههای دولتی یا ایالتی ارائه می شوند.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

ایالات متحده آمریکا محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه در ایالات متحده تسلط رتبه بندی جهان و کشور نیز ارائه می دهد طیف گسترده ای از مکان مطالعه هیجان انگیز است. سیستم دانشگاه ایالتی هستند بخشی از دولت های ایالتی یارانه، و ممکن است بسیاری از دانشگاه ها در سراسر دولت، با صدها هزار نفر از دانش آموزان داشته باشد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد کامپیوتر و علوم اطلاعات

Southern Arkansas University
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 2 دوره حقوق شناسی خود را مشخص کنید سپتامبر 2019 آمریکا Magnolia

برنامه کارشناسی ارشد علوم و برنامه های کامپیوتری (MCIS) در Southern Arkansas University یکی از بزرگترین برنامه های فارغ التحصیل علوم رایانه ای در ایالات متحده آمریکا است. این برنامه طیف گسترده ای از دوره های آنلاین و در محل ارائه می دهد که به دقت طراحی شده اند تا دانش آموزان را در هر دو نظریه و برنامه کاربردی آموزش دهند. برنامه درسی به طور مداوم بررسی و به روز شده است تا منعکس کننده تغییرات جاری در زمینه علوم رایانه باشد. اعضای هیات علمی بسیار واجد شرایط هستند - بسیاری با تجربه صنعت گسترده.

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی

A-STATE Queretaro
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year ژوئیه 2019 مکزیک Santiago de Querétaro آمریکا Jonesboro + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش ویژه

University of Central Arkansas
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 hours سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش ویژه یک برنامه بر روی خط 30 اعتباری ساعت طراحی شده برای دیدار با استانداردهای عملکرد شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE)، شورای کودکان استثنایی (CEC)، بزرگراه بین ایالتی ارزیابی معلم و کنسرسیوم پشتیبانی است (InTASC )، و معلم ارزیابی سیستم (TESS).

کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی

University of Central Arkansas
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 36 hours سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

آموزشی فناوری یک میدان در حال رشد در آموزش و پرورش، کسب و کار و دولت محیط است. تکنولوژی آموزشی ترکیبی از طراحی آموزشی و با استفاده از فناوری به عنوان یک ابزار برای رسیدن به اهداف آموزشی است. فرصت های شغلی در تکنولوژی آموزشی شامل طراحان آموزشی، طراحان چند رسانه ای، متخصص فن آوری، مربیان شرکت، و پشتیبانی از تکنولوژی در میان دیگران. در این صفحه شما خواهد اطلاعات عمومی برنامه، و همچنین اطلاعات برای دانشجویان کنونی و آینده را پیدا

استاد از سیستم های اطلاعات جغرافیایی

University of Central Arkansas
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 - 36 hours سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد رشته سیستم اطلاعات جغرافیایی (MGIS) است که پس از برنامه های MBA اجرایی آنلاین مدل شده است. دانش آموزانی که در درجه ثبت نام ایده آل ترم GIS قبلی را مجبور (داشتن حداقل یک دوره GIS در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد گرفته شده) و یا در حال حاضر در یک موقعیت است که نیاز به استفاده از GIS و یا اطلاعات مبتنی بر GIS خدمات (یعنی کار، هر یک از GIS حرفه ای به دنبال آموزش بیشتر و یا کسی که باید کارگران GIS و یا کسی که نیاز اطلاعات از یک سیستم اطلاعات جغرافیایی به انجام / کار خود را) را مدیریت کند.

کارشناسی ارشد در مطالعات پیشرفته در رهبری معلم

University of Central Arkansas
آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 hours سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات پیشرفته در معلم رهبری (ASTL) یک برنامه درجه آنلاین 30-اعتباری ساعت طراحی شده برای افزایش و گسترش دانش، مهارتها، و مستعد موجود خود را در حالی که در حال توسعه بیشتر صلاحیتهای اصلی انتظار می رود از مربیان پیشرفته است.

کارشناسی ارشد حسابداری (MACC)

University of Central Arkansas
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 hours سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

استاد UCA از حسابداری (MACC) پیشرفته، در عمق آموزش در حسابداری، کسب و کار، و رهبری برای کسانی که افراد درگیر در و یا به دنبال مشاغل حرفه ای در حسابداری فراهم می کند. با توجه به تغییرات مداوم در محیط کسب و کار جهانی، حسابداران نیاز به دانش عمیق تر و گسترده تر از همیشه قبل از. این برنامه کمک می کند تا MACC به ارائه یک دانش آموز با مهارت های لازم برای اینکه در یک محیط کسب و کار سرعت در حال تغییر موفقیت آمیز است. برنامه جامع است و توسعه مفهومی و شایستگی های فنی دانش آموزان حسابداری، مهارت های ارتباطی، توانایی تحقیق و تحلیلی و مهارت های رهبری.

کارشناسی ارشد مهندسی در رشته مهندسی مکانیک

Arkansas Tech University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year آگوست 2019 آمریکا Russellville

گروه مهندسی مکانیک رویکرد بین رشته ای را برای به حداکثر رساندن موفقیت دانش آموزان از طریق ترکیبی از تحقیقات پیشرفته، دوره های مختلف کارشناسی و استادان کلاس جهانی می گیرد. این واحد به طور مداوم در حال رشد است و رهبری سازگار را به عنوان یکی از برنامه های مهندسی مکانیک برتر در ایالت آرکانزاس حفظ کرده است.

کارشناسی ارشد مهندسی در مهندسی برق

Arkansas Tech University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 year ژانویه 2020 آمریکا Russellville

برنامه برق کارشناسی ارشد برق شما پایه محکمی را در زمینه تئوری و کاربرد در زمینه در حال ظهور مهندسی برق فراهم می کند و به شما امکان می دهد تا از آموزش و پرورش و عمق آموزش لازم برای رهبری در حرفه استفاده کنید. این بخش به طور مداوم در حال رشد است و رهبری سازگار را به عنوان یکی از برنامه های مهندسی برق برتر در ایالت آرکانزاس حفظ کرده است.