TAHSILATEARSHAD.COM

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2019‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2019‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش ویژه

University of Central Arkansas
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 ساعت سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش ویژه یک برنامه بر روی خط 30 اعتباری ساعت طراحی شده برای دیدار با استانداردهای عملکرد شورای ملی اعتباربخشی آموزش و پرورش معلم (NCATE)، شورای کودکان استثنایی (CEC)، بزرگراه بین ایالتی ارزیابی معلم و کنسرسیوم پشتیبانی است (InTASC )، و معلم ارزیابی سیستم (TESS).

کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی

University of Central Arkansas
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 36 ساعت سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

آموزشی فناوری یک میدان در حال رشد در آموزش و پرورش، کسب و کار و دولت محیط است. تکنولوژی آموزشی ترکیبی از طراحی آموزشی و با استفاده از فناوری به عنوان یک ابزار برای رسیدن به اهداف آموزشی است. فرصت های شغلی در تکنولوژی آموزشی شامل طراحان آموزشی، طراحان چند رسانه ای، متخصص فن آوری، مربیان شرکت، و پشتیبانی از تکنولوژی در میان دیگران. در این صفحه شما خواهد اطلاعات عمومی برنامه، و همچنین اطلاعات برای دانشجویان کنونی و آینده را پیدا

استاد از سیستم های اطلاعات جغرافیایی

University of Central Arkansas
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 - 36 ساعت سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

کارشناسی ارشد رشته سیستم اطلاعات جغرافیایی (MGIS) است که پس از برنامه های MBA اجرایی آنلاین مدل شده است. دانش آموزانی که در درجه ثبت نام ایده آل ترم GIS قبلی را مجبور (داشتن حداقل یک دوره GIS در سطح کارشناسی یا کارشناسی ارشد گرفته شده) و یا در حال حاضر در یک موقعیت است که نیاز به استفاده از GIS و یا اطلاعات مبتنی بر GIS خدمات (یعنی کار، هر یک از GIS حرفه ای به دنبال آموزش بیشتر و یا کسی که باید کارگران GIS و یا کسی که نیاز اطلاعات از یک سیستم اطلاعات جغرافیایی به انجام / کار خود را) را مدیریت کند.

کارشناسی ارشد در مطالعات پیشرفته در رهبری معلم

University of Central Arkansas
آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 ساعت سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات پیشرفته در معلم رهبری (ASTL) یک برنامه درجه آنلاین 30-اعتباری ساعت طراحی شده برای افزایش و گسترش دانش، مهارتها، و مستعد موجود خود را در حالی که در حال توسعه بیشتر صلاحیتهای اصلی انتظار می رود از مربیان پیشرفته است.

کارشناسی ارشد حسابداری (MACC)

University of Central Arkansas
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 30 ساعت سپتامبر 2019 آمریکا Conway + {تعداد} بیشتر

استاد UCA از حسابداری (MACC) پیشرفته، در عمق آموزش در حسابداری، کسب و کار، و رهبری برای کسانی که افراد درگیر در و یا به دنبال مشاغل حرفه ای در حسابداری فراهم می کند. با توجه به تغییرات مداوم در محیط کسب و کار جهانی، حسابداران نیاز به دانش عمیق تر و گسترده تر از همیشه قبل از. این برنامه کمک می کند تا MACC به ارائه یک دانش آموز با مهارت های لازم برای اینکه در یک محیط کسب و کار سرعت در حال تغییر موفقیت آمیز است. برنامه جامع است و توسعه مفهومی و شایستگی های فنی دانش آموزان حسابداری، مهارت های ارتباطی، توانایی تحقیق و تحلیلی و مهارت های رهبری.