MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2021‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

LA CROSSE شهرستان در جنوب غربی ویسکانسین واقع بر روی رودخانه می سی سی پی است و بخشداری LA CROSSE شهرستان است. این ها 'واقع بین رودخانه و bluffs زیبا که در پشت آن افزایش یابد.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2021‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد امنیت سایبری

University Of Wisconsin - La Crosse
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه کارشناسی ارشد امنیت سایبری UW-La Crosse همراه با رهبران صنعت و برای ارائه مهارت های حیاتی که نیازهای صنعت را برطرف می کند ، توسعه داده شد. پس از اتمام این برنامه تحصیلا ...

اطلاعات بیشتر

استاد مدیریت فناوری اطلاعات

University Of Wisconsin - La Crosse
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این که آیا تجربه شما مبتنی بر فناوری است یا مبتنی بر تجارت ، متوجه خواهید شد که کارشناسی ارشد آنلاین UW-La Crosse در مدیریت فناوری اطلاعات این دو رشته را با هم جمع می کند و به ...

اطلاعات بیشتر