MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2021‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

پس از دریافت مدرک کارشناسی، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به افزایش تجربه و آموزش و پرورش خود را با مقطع کارشناسی ارشد. کارشناسی ارشد ممکن است حدود دو سال را به دست آورند، و برنامه های ارائه شده در بسیاری از مناطق مختلف به طوری که دانش آموزان می توانند تاکید که برای آنها و اهداف آنها کار می کند پیدا کنید.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

لاول، ماساچوست خانه به 106،000 ساکنان که جامعه جامد را تشکیل می دهند است. این شهرستان دارای چندین گالری ها و موزه پراکنده در سراسر شهرستان. این دو نهاد عمده آموزش عالی در داخل مرزهای.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ملاحظه کنید 2021‏

نتایج Filter

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

UMass Lowell Global Student Success Program (Navitas)
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
انگلیسی

دانشکده تجارت منینگ در دانشگاه ماساچوست لول سابقه طولانی در آموزش رهبران تجارت دارد. از طریق برنامه های حسابداری ، کارآفرینی ، امور مالی ، تجارت بین الملل ، مدیریت ، سیستم های ...

اطلاعات بیشتر