MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی آمریکا 2021‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

شهرستان گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در کلرادو به عنوان امن ترین شهرستان 15 در ایالات متحده آمریکا شده است. از آن است که بسیاری از ویژگی های جغرافیایی است که آن را به یک محل بزرگ برای تفریح ​​در فضای باز برای گردشگران و مردم محلی به طور یکسان را. این است که بسیاری از مدارس دولتی و تعداد بسیار کمی نهادهای خصوصی.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را مروری بر تمامی 2021‏

نتایج Filter

مدرک کارشناسی ارشد در برنامه ریزی مالی شخصی

College For Financial Planning
کارشناسی ارشد(MSc)
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه شامل 10 دوره است. هشت دوره لازم است و دو دوره انتخابی است. پنج دوره اول و مطالعه موردی نهایی باید برای شرکت در آزمون صدور گواهینامه CFP® تکمیل شود. هر دوره سه ساعته ...

اطلاعات بیشتر

متخصص مدیریت ثروت SM

College For Financial Planning
کارشناسی ارشد
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

Wealth Management SpecialistSM یا برنامه WMSSM ، یک برنامه تعیین برای متخصصان مالی است. این برنامه ، بدون سخت گیری های صدور گواهینامه CFP® یا نامگذاری جامع تر و حرفه ای ، مرور ...

اطلاعات بیشتر