Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مروری بر تمامی ‏ کارشناسی ارشد را Life Skills

مدرک کارشناسی ارشد به دانش آموزان کمک می کند تا با استفاده از تکنیک ها و دانش های اضافی، مهارت های خود را بسازند. برنامه ها معمولا یک تا دو سال طول می کشد این آموزش و پرورش می تواند فارغ التحصیلان را در زمینه های مختلف حرفه ای، چندگانه، قابل انعطاف پذیر و قابل فروش کند.

استاد مهارت های زندگی چیست؟ این مدرک تحصیلی ویژه برای معلمان فراهم می کند تا بتواند در خدمت دانش آموزان جوان باشد. این مبانی توسعه کودکان را با آموزش در شناسایی، تشخیص و مداخله دانشجویی که نیاز به کمک دارد، در بر میگیرد. شرکت کنندگان در برنامه می توانند درک بیشتری از فرآیند یادگیری خود در کلاس درس به دست آورند. دانش آموزانی که به دنبال این درجه می توانند در جنبه های مختلف مهارت های زندگی برای کسانی که از معلولیت های جسمی و روحی رنج می برند متخصص باشند و می توانند یاد بگیرند که چگونه به افراد مختلف کمک کنند.

استاد مهارت های زندگی کمک می کند تا دانش آموزان یاد بگیرند چگونه به آموزش کودکان برای توسعه مهارت های حل مسئله، تحلیلی و ارتباطی. این می تواند شامل نحوه ایجاد یک روال، نحوه ارتباط موثر یا چگونگی تمرین صبر باشد، که می تواند به زندگی روزمره اعمال شود. دانش آموزان همچنین یاد می گیرند چالش های موجود در افراد را شناسایی و راهبردهای مقابله با آنها را توسعه دهند.

هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد متفاوت است. این بستگی به هزینه های تحصیل و سایر هزینه ها در موسسه انتخابی دارد. دانشجویان آینده نگر باید دانشگاه های مختلف را تحقیق کنند تا برنامه ای را پیدا کنند که متناسب با نیازهایش باشد.

این درجه کمک می کند فارغ التحصیلان مهارت های خود را برای کمک به دیگران که با زندگی روزمره مبارزه می کنند. همچنین معلمان فعلی و سایر معلمان اجازه می دهد تا تکنیک های خود را در محیط کاری فعلی خود ارتقاء دهند یا نقش های بیشتری را در آموزش های ویژه ای به عهده بگیرند. فارغ التحصیل می تواند یک مربی حرفه ای زندگی باشد یا یک حرفه ای که روی مسائل مربوط به مشارکت در سازمان های غیر انتفاعی یا دولتی متمرکز باشد.

استاد مهارت های زندگی در کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان ارائه می شود. اما برای کسانی که خواهان انعطاف پذیری بیشتری هستند و ترجیح می دهند از راه دور مطالعه کنند، گزینه های آنلاین نیز وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درLife Skills

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

استاد در مراقبتهای اولیه. پیشگیری، تشخیص و درمان به جنبه های اساسی توسعه کودک مربوط می شود، اهمیت خانواده به عنوان یک promoter و عامل این توسعه، در انواع آسیب شناسی ها و ... [+]

مکان ها: بارسلونا - مادرید

ساعت ها: مادرید SD / MXJ بارسون SD

صلاحیت: استاد کمک های اولیه ISEP

درباره

استاد در مراقبتهای اولیه. پیشگیری، تشخیص و درمان به جنبه های اساسی توسعه کودک مربوط می شود، اهمیت خانواده به عنوان یک promoter و عامل این توسعه، در انواع آسیب شناسی ها و تغییراتی که ممکن است در طول این فرآیند و در روش های تشخیص، تشخیص و هر مورد را مداخله کن

برنامه teprepara برای شناسایی خطرات احتمالی اولیه بالقوه کمبود و همچنین انجام درمان تحریک برای کودکان زیر 6 سال که اختلال رشدی دارند یا در معرض خطر رنج هستند، برای دستیابی به حداکثر روحیه جسمی، روانی و اجتماعی... [-]

اسپانیا Barcelona Madrid