Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 درجه های کارشناسی ارشد که در گیمیفیکیشن 2023

6 کارشناسی ارشد برنامه ها که در گیمیفیکیشن 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که دارای مدرک کارشناسی هستند ممکن است تحصیلات خود را با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، یا از همان کالج یا موسسه مختلف، انتخاب کنند. مدرک کارشناسی ارشد می تواند فرصتی برای تخصص بیشتر در یک منطقه مورد مطالعه فراهم کند.

کارشناسی ارشد در Gamification چیست؟ این حوزه مطالعه می تواند شامل طراحی و ساخت بازی های ویدئویی تعاملی، استفاده از یادگیری ماشین و ادغام هوش مصنوعی به عنوان بازی مربوط به بازی، توسعه بازی 3D و برنامه نویسی برنامه های موبایل باشد. بسیاری از دانش آموزان نیز در مورد چگونگی اعمال مفاهیم و نظریه های تولید به سایر انواع برنامه ها، از جمله تعلیم و تربیت فرزند و بزرگسالان یا اصلاح رفتار تمرکز می کنند تا تجربه ای ارزشمندتر و موثرتری را ارائه دهند.

فارغ التحصیلان اغلب برنامه نویسی را در زبان های مختلف آموزش می دهند و در عین حال اشتیاق خود را به بازی به حرفه ای می آموزند. آنها همچنین می توانند مفاهیم آموزشی پیچیده را یاد بگیرند و آنها را در یک محیط بازی به منظور تقویت تعامل و حفظ آن ها تفسیر کنند. تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله می تواند در حین پیگیری این درجه باشد.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اغلب بسته به طول برنامه، محل تحصیل دانشگاه و اینکه آیا برنامه به صورت شخصی یا آنلاین تحویل داده می شود متفاوت است. تعداد کلاس های مورد نیاز برای فارغ التحصیلی می تواند هزینه کلی را تحت تاثیر قرار دهد.

فارغ التحصیلان ممکن است به عنوان مهندس سازه های بازی، یا برای یک استودیو، و یا به طور مستقل شرکت های خود را در حال اجرا، به عنوان حرفه ای با ارزش به دست آورند. شرکت های نرم افزاری می توانند فارغ التحصیلان را به عنوان طراحان دیجیتال یا مدیران اصلی محصول برای توسعه بازی ها یا اضافه کردن ویژگی های بازی به برنامه های موجود استخدام کنند. کسانی که علاقه مند به آموزش می شوند می توانند به عنوان مشاور یک تجربه یادگیری با شرکت های آموزشی هر اندازه به منظور ترجمه آموزش به یک محیط بازی برای کودکان و بزرگسالان کار کنند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است مدیران بخش یا محصول هوش مصنوعی یا بخش های یادگیری ماشین در شرکت های با تکنولوژی بالا یا سازمان های دولتی از جمله سازمان های نظامی باشند.

مطالعات پیشرفته در زمینه پیشرفت تحصیلی تمام وقت یا نیمی از وقت ممکن است در دانشگاههایی که متخصص در این زمینه پاداش هستند، هم در اینترنت و هم در محل حضور داشته باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آموزش
  • فناوری آموزش
  • گیمیفیکیشن
رشته های تحصیلی
  • آموزش (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه