close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ مدرک کارشناسی ارشد را گرمایش و تهویه

مدرک کارشناسی ارشد است که اولین قدم پس از مدرسه کارشناسی در پیشرفت خود و آموزش و پرورش شما است. به طور کلی نیاز به یک مدرک لیسانس دارد و دو سال تحصیل تمام وقت برای تکمیل آن نیاز دارد. استاد گرمایش و تهویه چیست؟ کارشناسی ارش… اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد است که اولین قدم پس از مدرسه کارشناسی در پیشرفت خود و آموزش و پرورش شما است. به طور کلی نیاز به یک مدرک لیسانس دارد و دو سال تحصیل تمام وقت برای تکمیل آن نیاز دارد.

استاد گرمایش و تهویه چیست؟ کارشناسی ارشد گرمایش و تهویه اجازه می دهد تا شما را در مهندسی، طراحی، نصب و نگهداری سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع در ساختارهای جدید و موجود ادامه دهید. شما باید پیچیده از جریان هوا و مدیریت جریان هوا را یاد بگیرند تا بهترین خدمات را برای مشتریانی که نیازمند سیستم های گرمایش و تهویه جدید و به روزرسانی می شوند، یاد بگیرند. این برنامه همچنین شامل تمرکز بر روی تجزیه و تحلیل، تحقیق و روش های توسعه است.

مزایای به دست آوردن استاد در گرمایش و تهویه اغلب شامل درک جدید و عمیق از اینکه چگونه این تکنولوژی خاص کار می کند، شما را قادر به خدمت واحد خود را بدون تماس در یک تیم خدمات گران قیمت است. شما همچنین می توانید مهارت های جدید در طراحی و تفکر انتقادی بدست آورید.

هزینه یک برنامه کارشناسی ارشد برای هر مدرسه در هر منطقه متفاوت است. رسیدن به آن مدارس که علاقه مند به تعیین هزینه دقیق است.

شغل مربوط به استاد در گرمایش و تهویه به طور گسترده ای متفاوت است. شما ممکن است تصمیم بگیرید که به عنوان یک مهندس طراحی کنید، روش های جدید و هیجان انگیزی برای فضای گرم و خنک سازی ایجاد کنید. شما می توانید شرکت خود را برای تهیه و تهیه حرارت خود شروع کنید و مدیر عامل خود کسب و کار خود شوید. این کسب و کار ممکن است بر روی نصب سیستم های جدید و به روز رسانی آن ها متمرکز شود، اما می توانید تصمیم بگیرید که به عنوان یک محقق یا تحلیلگر سیستم های موجود برای کارآیی تبدیل شوید. نویسنده یا سردبیر برای اطلاعات فنی درباره گرمایش و تهویه، گزینه دیگری است که ممکن است برای شما با مدرک کارشناسی ارشد باز شود.

شما باید متوجه شوید که چندین موسسه در سرتاسر جهان یک استادیار گرمایش و تهویه دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
South Ural State University
چلیابینسک , روسیه

اشیاء فعالیت حرفه ای: نیروگاه های حرارتی و هسته ای، سیستم های تامین انرژی شرکت ها، اشیاء قدرت کوچک، تاسیسات، سیستم ها و مجتمع های فن آوری با درجه حرارت بالا و درجه حرارت پایین ... +

اشیاء فعالیت حرفه ای: نیروگاه های حرارتی و هسته ای، سیستم های تامین انرژی شرکت ها، اشیاء قدرت کوچک، تاسیسات، سیستم ها و مجتمع های فن آوری با درجه حرارت بالا و درجه حرارت پایین. دیگ بخار بخار و آب گرم برای مقاصد مختلف؛ راکتورها و بخار سازندگان نیروگاه هسته ای؛ واحد های توربین بخار و گاز، تاسیسات ترکیبی و توربین گاز. -
کارشناسی ارشد
تمام وقت
2 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید