Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 13 درجه های کارشناسی ارشد که در گردشگری پایدار 2023

13 کارشناسی ارشد برنامه ها که در گردشگری پایدار 2023

بررسی اجمالی

برنامه تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد مهارت هایی را که دانش آموزان در برنامه های تحصیلات لیسانس خود را در آن تحصیل کرده اند، تسری می دهد. دانش آموزان در حوزه های داده شده خود کارشناسان می شوند و درب ها را برای فرصت های شغلی شغلی باز می کنند.

استاد گردشگری پایدار چیست؟ همانطور که از نام آن پیداست، مطالعه گردشگری پایدار به تقاطع بین محیط زیست و صنعت گردشگری نگاه می کند. دانش آموزان می توانند مدیریت کسب و کار، مهمان نوازی، و پایداری را برای توسعه راه های نوآوری، مطالعه کنند. برخی از دانش آموزان ممکن است نیاز به تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد برای تکمیل برنامه داشته باشند. دانش آموزان اغلب می توانند مطالعات خود را در مورد اقتصاد گردشگری، مدیریت استراتژیک، بازاریابی یا بیشتر تمرکز کنند. دانش آموزان تمام وقت ممکن است بین یک تا دو سال به کسب استاد در گردشگری پایدار نیاز داشته باشند، بسته به برنامه.

دانش آموزانی که با کارشناسی ارشد در گردشگری پایدار فارغ التحصیل می شوند به طور کلی مهارت های مدیریت کسب و کار را به دست آورده اند که بسیاری از شرکت ها ارزش آن را دارند. علاوه بر این، کارفرمایان ممکن است به دنبال این فارغ التحصیلان به دلیل مهارت تفکر انتقادی و درک نیروهای بازار بزرگ باشند.

برخی از کارشناسی ارشد در گردشگری پایدار ممکن است هزینه بیشتری نسبت به دیگران داشته باشند. مهم است که دانش آموزان با دانشگاه ها خود را بررسی کنند تا برنامه های خاص خود را هزینه کنند. آنها باید در مورد هزینه هر ساعت اعتبار، تعداد ساعتهای اعتباری که ممکن است لازم باشد، و در صورت تفاوت در هزینه دانشجویان محلی یا بین المللی مورد بررسی قرار گیرند.

پس از فارغ التحصیلی با استاد در گردشگری پایدار، مردم ممکن است گزینه های شغلی زیادی در دسترس داشته باشند. بعضی از فارغ التحصیلان مدیران گردشگری می شوند که فعالیت هتل ها، استراحتگاه ها و دیگر اهداف گردشگری را نظارت می کنند. دیگران برای شرکت های گردشگری مانند خطوط کروز کار می کنند. این مشاوران و مشاوران کار می کنند تا شرکت خود را آگاهانه تر از محیط زیست و بدون کمبود کیفیت به کار گیرند. بعضی از این متخصصان به سمت مدیران در شرکت های متمرکز بر گردشگری کار می کنند و تمام تیم های حرفه ای همکاری می کنند.

درست همانطور که گردشگری می تواند شما را در هر جایی به شما تحمیل کند، دانش آموزان می توانند یک استاد گردشگری پایدار را از هر نقطه با اتصال به اینترنت کسب کنند. دانش آموزانی که کلاس های سنتی ترجیح می دهند می توانند از میان دانشگاه های محلی، منطقه ای و بین المللی انتخاب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • گردشگری
  • گردشگری پایدار
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (13)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه