MASTERSTUDIES

‏ 2‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در کویت را مروری بر تمامی 2020‏

استاد در کویت خواهد دانشجویان بین المللی با تجربه منحصر به فرد آموزشی ارائه می کنند. کویت ارائه می دهد برنامه های عالی دانشگاهی، امکانات با تکنولوژی بالا، و هیئت علمی متخصص برای کمک به دانش آموزان توسعه مهارت های مورد نیاز در رشته خود به تجزیه و تحلیل و تفکر انتقادی. خارج از کلاس درس، دانش آموزان به دنبال یک استاد در کویت خواهد شد در شیوه زندگی عرب غوطه ور، افزایش تجربه یادگیری از طریق ارز میان فرهنگی.

برای کارشناسی ارشد در کویت، بسیاری از دانش آموزان برنامه هایی مانند بازاریابی، امور مالی، ارتباطات، رهبری، فن آوری اطلاعات، و علوم کامپیوتر، در میان بسیاری از گزینه های دیگر را انتخاب کنید. علاوه بر این، دانشگاه ارائه انعطاف پذیری در برنامه ریزی برای کارشناسی ارشد در برنامه های کویت، اجازه می دهد دانش آموزان گزینه تمام وقت، پاره وقت، و یا برنامه های آنلاین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استاد در کویت، برنامه های زیر فهرست. شما نمیتوانید آموزش و پرورش است که در انتظار شما پیدا کنید! نگاهی به مرحله بعد به سمت اهداف خود را امروز!

نتایج Filter

دانشگاه دانینگ استاد آموزش و پرورش

Stafford
امارات متحده عربی, امارات متحده عربی آنلاین + 71 بیشتر
دوره های اجرایی
سپتامبر 2020
<
Online & Campus Combined
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
Online & Campus Combined
Campus
Online

یک مدرک کارشناسی ارشد در انگلستان برای معلمان یا مربیانی که مایل به ارتقاء مهارت های خود در زمینه یادگیری و بهبود چشم انداز شغلی در تدریس ، آموزش یا مدیریت آموزش هستند ، ضروری ...

اطلاعات بیشتر

استاد تجارت بین الملل

Westford University College
امارات متحده عربی, شارجه + 29 بیشتر
دوره های اجرایی
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
12 ماهها
Campus
Online

این دوره به نحوی ساختار یافته است که یادگیرنده گواهینامه دوگانه، دیپلم مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی کسب و کار، توسط مدرک بین المللی مدارک بین المللی کمبریج، انگلستان و ...

اطلاعات بیشتر