Keystone logo

26 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات پایدار مطالعات اقتصادی پایدار کسب و کار پایدار 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات پایدار
  • مطالعات اقتصادی پایدار
  • کسب و کار پایدار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات پایدار مطالعات اقتصادی پایدار کسب و کار پایدار

دریافت مدرک کارشناسی ارشد یک گام رایج برای دانش آموزانی است که مدرک کارشناسی در زمینه مرتبط با آن را به پایان رسانده اند. این جایزه تخصص در یک رشته تحصیلی خاص را به رسمیت می شناسد و می تواند فرصتی برای موقعیت های بالاتر را فراهم کند.

کارشناسی ارشد در کسب و کار پایدار چیست؟ کارشناسی ارشد در کسب و کار پایدار یک درجه تخصصی است که به دانشجویان اصول مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) را آموزش می دهد. شرکت کنندگان روش هایی را برای تصویب سیاست ها و فرآیندهای اجتماعی و زیست محیطی به منظور تقویت رفاه اجتماعی و محیط زیست و همچنین پایداری اقتصادی، یاد می گیرند. دانش آموزان مقطع ابتدایی می توانند دوره های مختلفی از جمله اقتصاد پایدار و مدیریت، جوامع طبیعی و انسانی، دیدگاه های بین المللی در تجارت پایدار، ساختن سرمایه اجتماعی و محیط زیست صنعتی را برگزار کنند.

دریافت کارشناسی ارشد در کسب و کار پایدار، افراد با مهارت هایی مانند مدیریت استراتژیک، استدلال اخلاقی، تدوین تیم و ارتباط موثر را تأمین می کند. این مهارت ها به طور گسترده ای قابل اجرا هستند و می توانند چشم انداز های شغلی و فرصت های پیشرفت در بسیاری از صنایع مختلف را بهبود بخشد.

در دهه اخير مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار پایدار در سراسر جهان تبدیل شده است و برنامه های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. هزینه ثبت نام و ثبت نام می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد، و مهم است که متقاضیان به طور مستقیم برای اطلاعات دقیق برنامه تماس مستقیم با مدرسه داشته باشند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در کسب و کار پایدار ممکن است برای سازمان های دولتی، شرکت ها یا موسسات آموزش عالی کار کنند. این درجه را برای افراد در زمینه تحلیل و مدیریت پایدار آماده می کند و فارغ التحصیلان اخیر را برای ورود به دنیای حرفه ای آماده می کند. مدیران پایداری ممکن است بر روی انواع خاصی از پروژه ها تمرکز کنند، از جمله تجزیه و تحلیل زنجیره تامین و "سبز کردن"، نظارت بر انتشار گازهای گلخانه ای، سرمایه گذاری پایدار / سرمایه گذاری و انطباق با مقررات زیست محیطی دولت و فدرال.

افراد با توجه به استاد در کسب و کار پایدار می توانند از مدارس مختلف در سراسر جهان انتخاب شوند. بسیاری از مؤسسات دوره های آنلاین و منابع یادگیری از راه دور را ارائه می دهند، و افراد را قادر می سازد بدون نیاز به تغییر محل تحصیل آنها را دنبال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.