Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 15 درجه های کارشناسی ارشد که در کارگردانی 2023

15 کارشناسی ارشد برنامه ها که در کارگردانی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد برای کسانی است که به دنبال ایجاد زمینه تحصیلی و فرصت های حرفه ای خود هستند. دانش آموزان می توانند به یک سطح بالاتری از تخصص در یک رشته تحصیلی محدودتر از برنامه های کارشناسی خود دست یابند. کسب مدرک کارشناسی ارشد نشان دهنده دانش و مهارت های پیشرفته است که کارفرمایان ارزش آن را دارند.

دانش آموزان هنرپیشه های زیبا می خواهند که گام بعدی را در حرفه خود بپرسند: چه چیزی استاد کارگردانی است؟ این برنامه با هدف توسعه دانش آموزان در چشم انداز رهبر خلاق در هنر است. دوره های ابتدایی بر پایه نظریه های علمی داستان نویسی از طریق عملکرد و درک عملی در همکاری با هنرمندان دیگر ایجاد می شود و در طول دوره دانشجویان، احتمالا در پروژه های کارگردانی خود کار می کنند. برنامه درسی میتواند روی تئاتر، تلویزیون یا فیلم تمرکز کند.

دانش آموزانی که به سمت کارشناسی ارشد در مدرسه کار می کنند، می توانند مهارت های رهبری، حیاتی در هر زمینه ای بخصوص به عنوان یک مدیر ایجاد کنند. آنها همچنین توانایی های خود را در تجزیه و تحلیل و تفسیر متون و تحویل داستان و معنای آن از طریق زیبایی شناختی یکپارچه می کنند.

دریافت مدرک کارشناسی ارشد شامل دو تا سه سال کار علمی و عملی است. هزینه های مسکن برای دوره های مختلف بین مدارس متفاوت است و دانشجویان مشتاق باید هنگام تصمیم گیری در مورد مدرسه، این تحقیق را انجام دهند.

این که آیا یک نمایش، فیلم یا تلویزیون نشان می دهد، مدیر برای مدیریت پروژه مورد نیاز است. استاد راهنما، همراه با دیگر آموزش و پرورش رسمی، اعتبار نامه هایی را برای مدیران مشتاق تعیین می کند. نقش مدیران شامل مشاوره و میانجیگری بین تولیدکنندگان، نویسندگان، بازیگران و سایر کارگران است، ایجاد یک مسیر واحد که هر کس در بهترین حالت آن را انجام می دهد. مدیران رسانه های ویدئویی همچنین برای نظارت بر فیلمبرداران و بازیگران نظارت می کنند و قضاوت می کنند که آیا صحنه باعث کاهش آن می شود یا نه.

بسیاری از مدارس در سراسر جهان برنامه های مربوط به کسب کارشناسی ارشد مدیریت را ارائه می دهند، و کلاس های آنلاین به عنوان یک گزینه مناسب برای دانش آموزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • هنر های نمایشی
  • مطالعات تئاتر
  • کارگردانی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه