Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه درجه های کارشناسی ارشد که در ژنتیک 2023

کارشناسی ارشد برنامه ها که در ژنتیک 2023

بررسی اجمالی

کسانی که به دنبال آموزش کامل تر در زمینه خود می توانند مدرک کارشناسی ارشد را که اولین دانش آموزان تحصیلات تکمیلی می توانند کسب کنند، دنبال می کنند. برنامه کارشناسی ارشد به طور معمول طول می کشد دو یا چند سال برای تکمیل و شامل تحقیقات و مطالعات شدید تر از برنامه های کارشناسی.

استاد در ژنتیک چیست؟ این برنامه تحصیلی دانشمندان را درباره نگرانی های ژنتیکی جهانی می آموزد و آنها را آماده می کند تا با چالش هایی که اغلب در این زمینه وجود دارد، مقابله کنند. این کار را از طریق دوره های تکنیک های سلولی، سیگنال های سلولی، نوروبیولوژی، ایمونولوژی، سم شناسی ژنتیک و بسیاری دیگر انجام می دهد. هر کلاس دانش پژوهان را به یک چارچوب نظری قوی تر نیاز دارد تا به صورت حرفه ای در حرفه های علمی پیشرفته کار کند.

در طی دوره های مورد نیاز، دانش آموزان انتظار دارند که مهارت های حرفه ای مانند سازمان داده ها، به درستی با روش علمی و برخورد با تحقیقات مدرن و تکنولوژی پزشکی، کار کنند. در حالی که دو مورد از این دو به منظور آماده سازی زبان آموزان برای حرفه ای در این زمینه طراحی شده اند، سازمان داده ها می تواند کارهای روزمره ای مانند بودجه بندی را ساده تر کند.

هنگامی که به قیمت گذاری می آید، افراد علاقه مند باید قبل از تعهد به یک مدرسه خاص، تحقیق خود را انجام دهند. هزینه های تحصیلات بین موسسات مختلف و کشورهای میزبان به طور گسترده ای متفاوت است و ممکن است بسته به موقعیت تحصیلی دانشجوی آینده نگر برای انتخاب، کوتاه تر یا طولانی تر باشد.

قبل از انتخاب یک برنامه تحصیلی، یک چیز علاقه مند به ذینفعان بیشترین اهمیت را دارد، این است که چگونه بر انتخاب حرفه های آینده تاثیر خواهد گذاشت. مدرک کارشناسی ارشد در ژنتیک تحصیلات نسبتا تخصصی را فراهم می کند، اما حتی ممکن است فارغ التحصیلان بتوانند تعداد زیادی از شغل هایی را که در اختیار آنها قرار می گیرند، پس از تحصیل آنها تکمیل کنند. محقق بالینی، دانشمند بهداشت، متخصص گیاهپزشکی و محقق پزشکی، برخی از مشاغل بیشتر مرتبط با درجه است، در حالی که مشاغل دیگر مانند مربی کالج، نماینده فروش پزشکی و تکنسین آزمایشگاهی هنوز از مهارت هایی که اغلب در طول برنامه آموزش داده می شود استفاده می کنند.

دوره های آنلاین ممکن است انتخاب ایده آل برای دانش آموزان با برنامه های مشغول باشند، اما کسانی که به دنبال چیزی کمی بیشتر سنتی می توانند از تعقیب در کلاس های شخصی یا حتی بین المللی بهره مند شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • بهداشت و درمان
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه