MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی ژاپن 2021‏

کارشناسی ارشد نخستین مقطع تحصیلی بعد از کارشناسی است و پس از اخذ درجه لیسانسrsquos& می توان این درجه تحصیلی را اخذ نمود. اخذ درجه کارشناسی ارشد معمولاً مستلزم دو سال تحصیل تمام وقت است که معادل 36 الی 54 واحد درسی است.  

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

ژاپن یکی از بسیار یکپارچه سیستم های آموزش عالی در آسیا است. رویکرد ژاپن به علم و فن آوری است که به شدت امتیاز در نتیجه سطح آموزش و پرورش خود را بسیار از دوران کودکی به اولیه از طریق ثانویه به سطح سوم ساختار. با 126 میلیون نفر در ژاپن زندگی می کنند آن را به یک محیط غنی فرهنگی است. منطقه توکیو بزرگ بزرگترین منطقه شهری در جهان است، با بیش از 30 میلیون نفر.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2021‏

نتایج Filter

دکترا در تئوری طراحی

Nagaoka Institute Of Design
کارشناسی ارشد
آوریل 2021
ژاپنی
پردیس دانشگاهی

با راهنمایی مدرسان متعدد از زمینه های مختلف تخصص ، دانش آموزان دیدگاه های چند وجهی کسب می کنند ، و آگاهی خود را از استانداردهای تحقیق بیشتر تعمیق می بخشند ، همه اینها با نوشتن ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در طراحی محصول

Nagaoka Institute Of Design
کارشناسی ارشد
آوریل 2021
ژاپنی
پردیس دانشگاهی

کاوش روشهای نظری و عملی برای ایجاد محصولات در استفاده روزمره ، با در نظر گرفتن کل چرخه حیات آنها از برنامه ریزی و توسعه و تا دفع نهایی. ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد در طراحی ویژوال

Nagaoka Institute Of Design
کارشناسی ارشد
آوریل 2021
ژاپنی
پردیس دانشگاهی

بررسی ویژگیهای اساسی ارتباط بصری در جامعه بشری ، ضمن مطالعه تکنیکهای انتقال بصری در انواع رسانه های اطلاعاتی. ...

اطلاعات بیشتر