Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 39 درجه های کارشناسی ارشد که در ژئوانفورماتیک 2023

39 کارشناسی ارشد برنامه ها که در ژئوانفورماتیک 2023

بررسی اجمالی

برای دانش آموزانی که می خواهند برای ادامه تحصیل خود در ژئوانفورماتیک پس از دریافت مدرک لیسانس خود را، یک استاد در ژئوانفورماتیک یک مسیر خوب را است. برنامه کارشناسی ارشد بیشتر توسعه قابلیت های تحلیلی و مهارت حل مساله برای آماده سازی دانش آموزان برای انواع مشاغل.

شما ممکن است تعجب، چه استاد در ژئوانفورماتیک است؟ این درجه در درک جنبه های جغرافیایی، سازمانی، و فنی سیستم های اطلاعات جغرافیایی و علوم متمرکز است. دانش آموزان مهارت در تجسم اطلاعات جغرافیایی و طراحی نقشه به دست آوردن. نمونه هایی از دوره های ارائه شده عبارتند از تجسم، تجزیه و تحلیل، و مدیریت اطلاعات مکانی. دانش آموزان تئوری این است که توسط طراحی فرد، دست در تمرین، و وظایف تجزیه و تحلیل ها و پروژه ها یاد بگیرند.

مدرک کارشناسی ارشد در بسیاری از مفید است.دانش آموختگان با استاد در ژئوانفورماتیک یک مزیت رقابتی بیش از دیگران در بازار کار دارند، و خواهد شد برای موقعیت های رهبری با دستمزد بالاتر آماده شده است. تحصیل آنها آماده آنها را برای حل مشکلات جهان واقعی، و مهارت های تحلیلی آموخته در بسیاری از زندگی مناطق کمک خواهد کرد.

دانش آموزان می توانند استاد خود را از ژئوانفورماتیک در دانشگاه در سراسر جهان به دست آورند. طول برنامه می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت است، به عنوان می تواند هزینه های کمک درسی. پژوهش تعدادی از مدارس و در تماس با آنها را به طور مستقیم برای پیدا کردن آنچه تعهدات مالی خود را خواهد بود.

دانش آموختگان با استاد در ژئوانفورماتیک برای فرصت های شغلی بسیاری آماده شده است. بسته به سطح علاقه خود را، افراد می توانید انتخاب کنید به کار در زمینه های مختلف، از جمله نقشه برداری و نقشه برداری، مدیریت منابع، برنامه ریزی و منطقه بندی، محیط زیست و حفاظت، و جنگلداری و کشاورزی. کارفرمایان شامل سازمان های دولتی، شرکت ها، دانشگاه ها، و موسسات تحقیقاتی.

دانش آموزان در ژئوانفورماتیک علاقه مند در برنامه کارشناسی ارشد باید شروع به مصرف گام های لازم برای پیدا کردن مدرسه راست. است یک پایگاه داده گسترده برای کشف گزینه وجود دارد، و هیچ بهانه ای روند به تاخیر وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • علوم جغرافیا
  • ژئوانفورماتیک
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (39)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه