Keystone logo

17 کارشناسی ارشد برنامه ها که در پیشگیری از حوادث 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات پایدار
  • پایداری زیست محیطی
  • پیشگیری از حوادث
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (17)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در پیشگیری از حوادث

پس از کسب مدرک لیسانس، برخی از فارغ التحصیلان به دنبال مدرک کارشناسی ارشد هستند. این برنامه ها به دانش آموزان اجازه می دهد درک عمیق تر از موضوعات انتخاب شده خود را دریافت کنند. علاوه بر دانش بیشتر، مدرک کارشناسی ارشد می تواند کارهای بالاتر پرداخت بیش از فقط یک کارشناسی را باز کند.

استاد در مورد پیشگیری از حوادث چیست؟ این برنامه های کارشناسی ارشد به دانش آموزان می آموزد که چگونه از طریق پیشگیری و آماده سازی برای بلایای طبیعی، جان ها را نجات دهند. دانش آموزان می آموزند که سیستم های دولتی و غیر انتفاعی ایجاد کنند که در برابر اثرات آتش سوزی، سیل، طوفان و سایر بلایای طبیعی مبارزه کنند. در این برنامه ها، دانش آموزان ممکن است دوره های مختلفی را برای تجزیه و تحلیل انواع تهدیدات، مدیریت پاسخ دهندگان و ایجاد برنامه های ایمنی موثر داشته باشند. دانش آموزان می توانند در زمینه هایی مانند سیاست های اجتماعی، مدیریت پس از فاجعه، بازسازی پایدار و اقتصاد فاجعه تخصص داشته باشند.

فارغ التحصیلان با استاد در مورد پیشگیری از حوادث معمولا درک کامل از ایمنی دارند، که در بسیاری از موارد می تواند یک مهارت صرفه جویی در زندگی باشد. علاوه بر این، این دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه گروه های بزرگی از مردم را سازماندهی کنند، حتی در شرایط سخت. دانش آموزان همچنین می توانند مهارت های مدیریت بحران را به دست آورند که هر یک از کارفرمایان ممکن است نیاز داشته باشند.

هزینه دریافت استاد در پیشگیری از حوادث بستگی به بسیاری از عوامل مستقل دارد. به عنوان مثال، مدارس در کشورهای مختلف می توانند میزان تحصیلات مختلف متفاوت داشته باشند. علاوه بر این، برخی از دانشگاه ها هزینه های زیادی برای دانش آموزان محلی می پردازند. دانشجویان آینده نگر باید هر موسسه را برای درک هزینه های برنامه مشورت کنند.

دولت های فدرال، ایالتی و محلی همه به متخصصین مدیریت بحران نیاز دارند، و فارغ التحصیلان با استاد پیشگیری از حوادث، برای این نقش ها مناسب هستند. همانطور که به عنوان مدیران پاسخگویی و پیشگیری از فاجعه، این متخصصان سیستم های محافظت از حیات و اموال را هنگام حمله به حوادث طراحی و نظارت می کنند. آنها ممکن است تمام تیم های پاسخ دهنده را اداره کنند. فارغ التحصیلان این رشته همچنین می توانند برای سازمان های غیر انتفاعی که پس از فاجعه بزرگ برای کمک به بهبود، کار می کنند، کار کنند.

متأسفانه، فاجعه ها در سراسر جهان اتفاق می افتند. به همین ترتیب، در بسیاری از مناطق برنامه های کارشناسی ارشد در این زمینه ارائه می شود. دانش آموزان می توانند مطالعه کنند به صورت محلی، در یک کشور دیگر، و یا حتی آنلاین. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.