Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 24 درجه های کارشناسی ارشد که در پردازش ابری 2023

24 کارشناسی ارشد برنامه ها که در پردازش ابری 2023

بررسی اجمالی

برنامه های مدرک کارشناسی ارشد را فراهم می کند که از طریق آن دانش آموزان می توانند دانش خود را از یک موضوع خاص تقویت کنند و متخصصان در زمینه های داده شده خود را به کار گیرند. از آنجایی که سطح بالاتری از تحصیلات است، درجه کارشناسی ارشد اغلب فرصت های شغلی بیشتری را نسبت به دوره های لیسانس به تنهایی باز می کند.

استاد در ابر رایانه چیست؟ دانش آموزانی که به دنبال تکنولوژی تحصیل در Cloud Computing، مدیریت کسب و کار، تجزیه و تحلیل داده ها، برنامه نویسی کامپیوتر، ریاضیات و غیره هستند. دانش آموزان می توانند تخصص هایی مانند خدمات تلفن همراه، تجزیه و تحلیل داده ها، محاسبات فشرده اطلاعات، مدیریت اطلاعات و زیرساخت های ابر را انتخاب کنند. بعضی از دانشگاه ها نیاز به دانش آموزان برای تکمیل پایان نامه کارشناسی ارشد نیز دارند. این برنامه های فشرده به طور معمول نیاز به تقریبا دو سال مطالعه تمام وقت دارند.

فارغ التحصیلان با استاد در Cloud Computing به طور کلی مهارت های برنامه نویسی کاملی دارند، که ممکن است ارزشمند باشد زیرا جهان دیجیتال تر از همیشه می شود. علاوه بر این، این دانش آموزان می توانند نحوه مدیریت گروهی از افراد در یک محیط تجاری و نحوه تفسیر داده های بزرگ را یاد بگیرند.

دانش آموزانی که مایل به تعیین هزینه یک برنامه قبل از ثبت نام می باشند باید با دانشگاه هایی که ممکن است در نظر بگیرند، تماس بگیرند. هر مدرسه دارای نرخ های مختلف تحصیل در هر اعتباری است و ممکن است نیاز به تعداد مختلف ساعت اعتبار برای این برنامه باشد. علاوه بر این، کالج ها ممکن است قیمت های مختلفی برای دانشجویان محلی و بین المللی بپردازند.

افرادی که کارشناسی ارشد در ابر رایانه کسب می کنند ممکن است گزینه های حرفه ای زیادی داشته باشند که می توانند انتخاب کنند. به عنوان مثال، بسیاری از افراد به مهندسان کامپیوتر و برنامه نویسان می روند. این متخصصین برنامه هایی را که مردم برای بهبود زندگی خود استفاده می کنند، ایجاد می کنند. برخی از فارغ التحصیلان این مدرک کارشناسی ارشد در شرکت های کامپیوتری ابر محسوب می شوند. آنها ممکن است تمام تیم مهندسان و برنامه نویسان را اداره کنند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند تحلیلگران داده ها باشند که به شرکت ها کمک می کند مقدار زیادی اطلاعات را در ابر درک کند.

هر جایی که می توانید به ابر برسید، می توانید استاد خود را در Cloud Computing کسب کنید. بسیاری از دانشگاه ها در حال حاضر برنامه های آنلاین برای این درجه را ارائه می دهند. دانش آموزان همچنین می توانند دانشگاه های محلی، دور و خارجی را انتخاب کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • پردازش ابری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (24)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه