Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 123 درجه های کارشناسی ارشد که در پایداری 2023

123 کارشناسی ارشد برنامه ها که در پایداری 2023

بررسی اجمالی

برنامه کارشناسی ارشد اغلب به دنبال تکمیل مدرک لیسانس است. در دنبال یک استاد، دانش آموزان به موضوع انتخاب شده غرق عمیق می کنند و از قبل تخصصی تر می شوند. این درک بهتر این موضوع اغلب به دانش آموز اجازه می دهد که مسیرهای شغلی بیشتری را دنبال کند.

یک استاد در زمینه پایداری چیست؟ این برنامه های کارشناسی ارشد، دانش آموزان را برای مقابله با تغییرات اقلیمی آماده می کند و جهان پایدارتری را ایجاد می کند. دانشجویان دوره های مدیریتی، مطالعات محیطی، عملیات تجاری، اکوسیستم ها، مدیریت زباله، و اقتصاد و سیاست را در بر می گیرند. علاوه بر این، دانش آموزان در مورد تعاملات بین هر یک از این موضوعات و مطالعه نظریه ها در مورد چگونگی ساختن یک جامعه آگاهانه بیشتر آگاه است. یک دانش آموز تمام وقت می تواند یک برنامه مانند این را به اندازه یک سال یا دوسال به اتمام برساند، بستگی به دانشگاه دارد.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در زمینه پایداری اغلب دارای مهارت های مدیریتی بالا هستند که می توانند به تقریبا هر حرفه ای اعمال شوند. علاوه بر این، دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با سیستم های پیچیده برای انجام یک هدف کار کنند. کارفرمایان همچنین ممکن است مهارت های تحقیقاتی را که این دانش آموزان بدست می آورند، ارزش گذاری کنند.

قبل از ثبت نام، دانش آموزان مقطع کارشناسی ارشد باید هزینه های هر برنامه را در نظر بگیرند. متغیرهایی مانند هزینه هر اعتبار، موقعیت دانش آموز و طول برنامه می توانند بر قیمت یک استاد در زمینه پایداری تاثیر بگذارند.

بسیاری از فارغ التحصیلان با استاد در زمینه پایداری به متخصصان محیط زیست برای شرکت های خصوصی یا سازمان های دولتی تبدیل می شوند. این متخصصان به عنوان مشاوران عمل می کنند که این سازمان ها را در مورد اثرات زیست محیطی پروژه های خود آموزش می دهد. کسب و کار ممکن است فارغ التحصیلان را استخدام کند تا اطمینان حاصل شود که آنها پایدار و یا سیاست های سازگار با محیط زیست در محل کار خود را ادامه دهند. فارغ التحصیلان همچنین می توانند به عنوان مدیران سازمان های غیر انتفاعی متمرکز بر محیط زیست یا محققان در موسسات آموزش عالی شرکت کنند.

دانشجویان آینده نگر می توانند گزینه هایی را انتخاب کنند که می توانند تحصیل کنند. دانش آموزان می توانند در کلاس های آنلاین، در دانشگاه های محلی یا در یک کشور خارجی شرکت کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات پایدار
 • پایداری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات پایدار (123)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه