Filter
درجه های کارشناسی ارشد
بلژیک نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد را ورزش در بلژیک 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

با اشتغال به تحصیلات دانشگاهی در رشته ورزش، دانشجویان معمولاً انتخاب می کنند که خود را برای مربی گری و مدیریت سازمان های ورزشی آماده نمایند یا به هدایت آموزش فیزیکی ورزشکاران حرفه ای، دانشجویان یا برنامه های تفریحی بپردازند. دوره ها و برنامه های تحصیلی می تواند فرهیختگان را برای مشاغل آموزش یا مربی گری آماده می سازد.  

بلژیک، رسما پادشاهی بلژیک، یک دولت فدرال در غرب اروپا است. این عضو موسس اتحادیه اروپا است و میزبان مقر اتحادیه اروپا 'ها و همچنین کسانی که از چندین سازمان های بین المللی مهم دیگر مانند ناتو است.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را ورزش در بلژیک 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درورزش, بلژیک

International Football Business Institute

این همه با قلب برای کسب و کار و اشتیاق به فوتبال شروع می شود. IFBI شرکت کنندگان یک استاد اجرایی منحصر به فرد را برای تخصص در کسب و کار فوتبال ارائه می دهد. در طول دوره، د ... [+]

استاد بین المللی کسب و کار فوتبال

مدرک کارشناسی ارشد بین المللی از دانشگاه بروکسل - Vrije Universiteit Brussel، سازمان یافته و هماهنگ شده توسط International Football Business Institute (IFBI).

بررسی اجمالی برنامه

تأثیر اجتماعی فوتبال نمیتواند دست کم نادیده گرفته شود. هیچ ورزشی دیگری در هر هفته از قلب بسیاری از مردم خبری نیست. فوتبال و اشتیاق دو کلمه هستند که برای جداسازی دشوار است اما خودشان برای انجام حرفه ای در ورزش به اندازه کافی کافی نیستند. کار در صنعت فوتبال نیازمند دانش، تعامل، تعهد و آموزش است. ما تلاش می کنیم به خصوص از این مولفه آخر، آموزش، برای هدایت جوانان و متخصصان با استعداد به سمت حرفه ای امیدوار کننده در صنعت تجارت بین المللی فوتبال استفاده کنیم.... [-]

بلژیک Brussels
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی