Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 27 درجه های کارشناسی ارشد که در ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی 2023

27 کارشناسی ارشد برنامه ها که در ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی 2023

بررسی اجمالی

به منظور برنامه کارشناسی ارشد درخواست، باید مدرک کارشناسی داشته باشد. برای دانش آموزان علاقه مند در تعمیق عشق خود را از عملکرد ورزشی، کارشناسی ارشد در ورزش و ورزش روانشناسی ممکن است یک برنامه خوب را.

شما ممکن است فکر، چه استاد در ورزش و ورزش روانشناسی است؟ این درجه از دانش آموزان با دانش مهم در مورد چگونگی عملکرد انسان است که توسط ذهن در قلمرو ورزش های رقابتی نهفته را فراهم می کند. برنامه درسی بسته به این که برنامه شما را متفاوت است، اما نمونه هایی از کلاس شامل علوم اعصاب شناختی، زیست شناسی مولکولی، و رفتار حرکتی انسان است. بسیاری از برنامه خواهد کارآموزی در پایان ارائه به طوری که دانش آموزان می توانند مهارت های آموخته خود را در یک محیط زندگی واقعی با سنگ تیز کردن.

دانش آموختگان با استاد در ورزش و روانشناسی ورزش یادگیری زیادی در مورد سلامت و جنبش انسان است که نه تنها حرفه ای است، اما در سطح شخصی نیز هست.همچنین انواع فرصت های شغلی برای کسانی که با این درجه حرفه ای وجود دارد.

دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی ارشد در ورزش و ورزش روانشناسی در مدارس سراسر جهان به دست آورند. هر برنامه متفاوت است، و محل تا حد زیادی می تواند تحت تاثیر قرار دهد که چقدر این برنامه هزینه خواهد شد. تماس با مدارس شما در علاقه مند به پیدا کردن چه مقدار درجه ممکن است شما هزینه.

هستند بسیاری از گزینه های شغلی برای کسانی که علاقه مند در ورزش و روانشناسی ورزش وجود دارد. فارغ التحصیلان می توانند در موقعیت های دانشگاهی، مانند استاد، روانشناس ورزشی برای بخش ورزشی یا سازمان های حرفه ای، و یا مدیر روانشناسی ورزش کار می کنند. دانش آموختگان همچنین می توانید در عمل خصوصی به عنوان مشاور روانی آموزش، مربی تیم مربی، یا مشاور کار می کنند. فرصت های دیگر عبارتند از مربی تیم دانشگاهی، افسر رابط ورزشکار، عملکرد هماهنگ کننده شیوه زندگی، خدمات زندگی مدیر یا مدیر توسعه بازیکن.

این امکان وجود دارد برای کسب مدرک کارشناسی ارشد با در نظر گرفتن اکثریت کلاس خود را آنلاین. برای پیدا کردن که مدارس این فرصت ارائه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • ورزش
  • علم ورزش
  • ورزش و روانشناسی تمرینات ورزشی
رشته های تحصیلی
  • ورزش (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه