MASTERSTUDIES

‏ مروری بر تمامی برنامه های کارشناسی ارشد را هنر در پرتغال 2021‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

مطالعات هنر مطالعه در زمینه تاریخ، فرهنگ و تمرین در زمینه اشکال مختلف هنر را در بر می گیرد. نمونه هایی از این حوزه ها شامل مجسمه سازی، فیلم، نقاشی، آلات موسیقی، تئاتر و عکاسی است. این برنامه های تحصیلی اغلب آموزش های کلاسی را با کارهای عملی در هم می آمیزند.

پرتغال، رسما به جمهوری پرتغالی، کشوری است واقع در جنوب غربی اروپا، در شبه جزیره ایبری است. پرتغال 900 سال است، و حتی اگر آن را به یک منطقه نسبتا کوچک، آن نقش بسیار مهمی در تاریخ جهان ایفا کرده است. دانشگاه انجام پورتو محبوب ترین های خارجی که از 11٪ دانشجویان بین المللی تشکیل شده است.

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی ارشد را هنر در پرتغال 2021‏

2نتایج درهنر, پرتغال Filter

کارشناسی ارشد در هنر، طراحی و چند رسانه ای

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
2 سال ها
Portuguese (Portugal)
پردیس دانشگاهی

چرخه دوم آموزش و پرورش در هنر، طراحی و چندرسانهای به عنوان یک پیشنهاد پیشنهادی شکل گرفته بر اساس تأیید اهمیت فرهنگ بصری و فناوری اطلاعات و ارتباطات در واقعیت معاصر به حساب می ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی ارشد هنر در هنرهای تجسمی

Universidade de Évora
کارشناسی ارشد
<
تمام وقت
<
3 ترم ها
پردیس دانشگاهی

استاد کارهای هنری در هنرهای تجسمی به بررسی مسائل مطرح شده توسط تفکر معاصر در مورد هنر و کار هنری می پردازد. این تحقیق به منظور ایجاد یک خلاقیت خلاقانه از آنچه امروزه هنر است و ...

اطلاعات بیشتر