Keystone logo

22 کارشناسی ارشد برنامه ها که در هنر های آزاد 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات عمومی
 • هنر های آزاد
رشته های تحصیلی
 • مطالعات عمومی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی ارشد برنامه ها که در هنر های آزاد

   به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد اغلب دانش آموزان بسیاری را قادر می سازد تا افق های علمی و حرفه ای خود را گسترش دهند. دانش آموزان می توانند بیشتر برنامه های کارشناسی ارشد را در کمتر از سه سال تکمیل کنند.

   یک استاد در هنر لیبرال است؟ این نوع برنامه معمولا پس از اخذ مدرک لیسانس است. دانش آموزان معمولا باید با موفقیت یک سری کارهای علمی انجام دهند. برنامه های هنر لیبرال ممکن است طبیعت بین رشته ای و متمرکز بر موضوعات مختلف از رشته های تحصیلی مانند علوم اجتماعی، علوم طبیعی و رفتاری و علوم انسانی باشد. دوره ها اغلب نیاز دارند که دانش آموزان مهارت های تفکر انتقادی را به مسائل پیچیده اعمال کنند. دانش آموزان ممکن است نیاز به پایان دادن به پایان نامه برای نشان دادن مهارت خود را در یک موضوع خاص. برنامه های کارشناسی ارشد در هنرهای لیبرال گزینه های جذابی برای دانشجویانی است که از توانایی تجارب یادگیری خود به منظور یادگیری شخصی خود قدردانی می کنند.

   کسب کارشناسی ارشد در هنر لیبرال اغلب به فارغ التحصیلان کمک می کند تا مهارت هایی را که می توانند برای استخدام، تبلیغات و یا دستمزد بالاتر استفاده شوند، تدوین کنند. فارغ التحصیلان معمولا مهارت های ارتباطی موثر، مهارت های تفکر انتقادی و مهارت های سازمانی را به دست می آورند.

   هزینه تکمیل برنامه کارشناسی ارشد در هنرهای لیبرال مستلزم بسیاری از عوامل، مانند مدت زمان برنامه و ثبت نام است. اطلاعات هزینه خاص را می توانید در هر موسسه به طور مستقیم.

   کسانی که کارشناسی ارشد هنرهای لیبرال را کسب می کنند اغلب متوجه می شوند که برای حرفه های پیشرفته بسیار مورد نیاز هستند. بسته به تمرکز یک درس دانشجویی، او ممکن است موقعیتی را به عنوان یک کارمند اجتماعی، جامعه شناس یا متخصص منابع انسانی پیدا کند، با مردم کار کند و مسائل بین فردی و اجتماعی را حل کند. فارغ التحصیلان ممکن است به اقتصاددانان، نویسندگان و طراحان گرافیک نیز تبدیل شوند، با استفاده از تخصص های مالی و خلاقانه خود برای تجزیه و تحلیل جهان.

   دریافت مدرک لیسانس هنر می تواند نقش کلیدی در پیشرفت حرفه ای داشته باشد. موسسات آموزش عالی در سراسر جهان این نوع برنامه را ارائه می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.