Filter
درجه های کارشناسی ارشد
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید 3‏ کارشناسی ارشد را هنرهای کاربردی

هنر است در همه جا شما نگاه کنید. از مد به وب سایت شما در حال مشاهده، اصول هنرهای کاربردی ایجاد این امکان و جذاب. بررسی هنرهای کاربردی کمک می کند تا هنر بخشی از زندگی حرفه ای خود را.

هنرهای کاربردی چه هستند؟

هنرهای کاربردی به هر شکلی از هنر کاربردی برای طراحی و یا دکوراسیون مراجعه کنید. این ممکن است شامل صنعتی، گرافیک، مد و طراحی داخلی. همچنین ممکن است از هنر تزئینی باشد. معماری و عکاسی گاهی در هنر ضمنی گنجانده شده است. این جدا از هنرهای زیبا، که در ارائه زیبا و دل انگیز، اشکال فکری تحریک کننده از هنر با هدف است.                                              

مزایای گرفتن استاد در هنرهای کاربردی چه هستند؟

هنرهای کاربردی به ساخت طرح های دل انگیز در تمام زمینه های زندگی ضروری است. بدون آنها، جهان خواهد بود فوق العاده خسته کننده. استاد در هنرهای کاربردی به شما می دهد درک عمیق تر از استفاده از هنر در این زمینه عملی است.

چقدر هزینه را به یک استاد در هنرهای کاربردی؟

هزینه برای کارشناسی ارشد در هنرهای کاربردی خواهد بسته به مدرسه شما را انتخاب کنید. عوامل بسیاری، از جمله طول برنامه، محل مدرسه و شهرت مدرسه، هزینه را تحت تاثیر قرار.

چه نوع بهبود شغلی می تواند شما را با یک استاد در هنرهای کاربردی انتظار می رود؟

استاد در رشته هنرهای کاربردی شما کمک خواهد کرد حرفه ای تمام وقت دنبال در یکی از هنرهای کاربردی. درک عمیق تر و حد عالی رساندن مهارت شما آموزش شما نیاز به نظر می رسد رقابت در بازار کار فراهم می کند.

چرا دوره هنر آنلاین کاربردی؟

هنرهای کاربردی را می توان آنلاین مورد مطالعه، به شما انعطاف پذیری به عنوان آموزش های بیشتری در زمینه هنر از انتخاب شما شما را دنبال کنند. این می تواند یک راه مقرون به صرفه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد در رشته هنرهای کاربردی.

از کجا نگاهی به استاد در هنرهای کاربردی؟

یک مدرسه ارائه می دهد که یک برنامه هنرهای قوی برای کارشناسی ارشد خود را در رشته هنرهای کاربردی را انتخاب کنید. مدرسه 'ها شهرت بهتر هنر، بهتر است آموزش های خود خواهد بود.

چگونه به درخواست برای کارشناسی ارشد در هنرهای کاربردی؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درهنرهای کاربردی

Florence Classical Arts Academy

این برنامه برای هنرمند حرفه ای روسیه که در زمینه فعالیت می کند، در دسترس است و با هدف ارتقاء سطح فنی خود و گسترش مهارت های خود می باشد. با توجه به رقابت سالانه، بورس تحصی ... [+]

مرحله کارشناسی ارشد در نقاشی و نقاشی

این برنامه برای هنرمند حرفه ای روسیه که در زمینه فعالیت می کند، در دسترس است و با هدف ارتقاء سطح فنی خود و گسترش مهارت های خود می باشد. با توجه به رقابت سالانه، بورس تحصیلی جزئی و کامل توزیع می شود.

کارشناسی ارشد در آموزش هنر

این برنامه برای هنرمند حرفه ای روسیه در این زمینه در حال انجام است و هدف از این کار ارتقاء رزومه خود و تمرین تدریس موضوع هنر و کمک به استادان در حین آموزش گروهی از دانشجویان بین المللی است. این برنامه به جوانان حرفه ای اجازه می دهد تا تجربه ای از روند مطالعه آموزشی در زمینه هنرهای تجسمی دریافت کنند. بورس تحصیلی جزئی و کامل با توجه به رقابت سالانه توزیع می شود.... [-]

ایتالیا فلورانس
اکتبر 2019
انگلیسی,روسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Middlesex University London

با دولت از هنر، امکانات و متخصص راهنمایی از برخی از دانشگاهیان پیشرو در بریتانیا و متخصصان فنی، البته ما شما را قادر به کشف شیوه های تجربی و سنتی به چاپ دستی. ... [+]

چرا تحصیل چاپ دستی MA در دانشگاه میدلسکس؟ در میانه ما را یک رویکرد بسیار عملی برای چاپ دستی که شما را قادر به بررسی منافع خود و افزایش مهارت های خود را از طریق آزمایش، تحقیق و تجزیه و تحلیل انتقادی. انعطاف پذیری طراحی شده برای دیدار با جاه طلبی از دانش آموزان از طیف گسترده ای از زمینه های خلاق، از جمله تصویر، هنرهای زیبا، و طراحی، البته ما شما را با مهارت های پیشرفته، تجهیز معاصر دانش و صنعت بینش شما نیاز به توسعه عمل خود را به یک حرفه ای استاندارد.... [-]

بریتانیا لندن UK آنلاین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Seeway - Barcelona

اهمیت تایپوگرافی در طراحی مشهود است. شما نمی توانید بدون تایپوگرافی طراحی، بلکه می توان تنها با تایپوگرافی طراحی شده است. تایپوگرافی در اطراف ما و ما همراه 24 ساعت شبانه ... [+]

اهمیت تایپوگرافی در طراحی مشهود است. شما نمی توانید بدون تایپوگرافی طراحی، بلکه می توان تنها با تایپوگرافی طراحی شده است. تایپوگرافی در اطراف ما و ما همراه 24 ساعت شبانه روز. این همه جا حاضر و غیر قابل اجتناب است و از لحاظ بصری تفسیر آنچه در اطراف ما اتفاق می افتد. از نظر طراحی فعلی، تایپوگرافی از شفافیت رفته به اشغال یک نقش رهبری و خود بیان است.

در اصل، هدف از تایپوگرافی (هر دو طراحی و پیاده سازی) همواره باقی مانده همان: سعی به برقراری ارتباط در یک راه جذاب هر متن، صرف نظر از سطح خواندن. واضح است که باید همان فونت استفاده کنید برای خواندن یک کتاب به طور موثر به سیگنال یک فرودگاه، اما روشن است که هدف این است که همیشه دقیقا همان؛ که گیرنده را درک پیام به وضوح به عنوان امکان پذیر است.... [-]

اسپانیا بارسلونا
درخواست اطلاعات
اسپانیایی
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی