Keystone logo

35 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات هنر هنرهای خلاق 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات هنر
  • هنرهای خلاق
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (35)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات هنر هنرهای خلاق

دانش آموزانی که به دنبال به منظور افزایش فرصت شغلی خود، سوئیچ را به یک میدان های مختلف و یا به سادگی به دست آوردن رضایت شخصی می تواند درجه 's با استاد به دست آورد. بسیاری از موسسات تمام وقت و برنامه های پاره وقت.

یک استاد هنرهای خلاق چیست؟ یک آرایه گسترده ای از برنامه ها بازدید کنندگان که بر افزایش افراد تمرکز 'استاد توانایی های هنری، از جمله نقاشی، طراحی، نوشتن، عکاسی و اقدام برنامهها وجود دارد. مهم نیست که در چه رشته ای یک دانش آموز تصمیم می گیرد را وارد کنید، او می تواند مطالعه دقیق به منظور تنظیم دقیق نظم و انضباط خود انتظار می رود. دانش آموزان ممکن است دوره های تاریخی از جنبش های هنر و تکنیک های مختلف مطالعه برای تکمیل پروژه های و یا توسعه یک نمونه کارها. بسیاری از برنامه های ارائه فرصت های کارآموزی که در آن دانش آموزان می توانند تجربه زندگی معنی دار به دست آورید.

دانش آموزانی که این برنامه کامل گرفتن رضایت بهبود تفکر انتقادی، حل مشکل و همکاری تیم مهارت های خود را.آنها یاد می گیرند که چگونه برای ایجاد یک کار درست و همچنین چگونه به طور موثر با دیگران، که می تواند در بسیاری از صنایع بسیار با ارزش است.

هزینه یک استاد هنرهای خلاق بستگی به موسسه. طول یک برنامه می تواند به شدت از یک سال به چند سال متفاوت است،. توصیه می شود که دانش آموزان تماس یک موسسه 's با دفتر اداری تا ببینید که آیا هزینه های دیدار با بودجه خود را.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در هنرهای خلاق با افزایش توانایی به انجام هنر و صنعت هنری خود را ترک کنند. بسیاری می توانید تیم مدیریت و یا حتی شروع سازمان. برخی تبدیل به هنرمندان حرفه ای است که کار خود را برای فروش آنلاین و یا در فروشگاه قرار داده است. دیگران در سازمان استخدام برای تبدیل شدن به عکاسان حرفه ای، نویسندگان، طراحان گرافیکی و یا طراح. تدریس در دانشگاه و یا کالج های دولتی و خصوصی یک مسیر را نیز محبوب؛ دیگران تصمیم به ارائه یک در یک درس خصوصی.

گزینه های بسیاری برای به دست آوردن این درجه در دسترس در سراسر جهان وجود دارد.برای شروع، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.