Keystone logo

11 کارشناسی ارشد برنامه ها که در نقشه برداری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • ساخت و ساز
 • نقشه برداری
رشته های تحصیلی
 • ساخت و ساز (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی ارشد برنامه ها که در نقشه برداری

   مدرک کارشناسی ارشد می تواند مدارک حرفه ای شخص را در حوزه انتخابی خود ایجاد کند و می تواند یک دروازه به درجه دکترا باشد. این می تواند بسیاری از فرصت های زندگی شخصی و حرفه ای را باز کند.

   استاد در نظرسنجی چیست؟ این نوع برنامه معمولا توانایی های دانش آموزان را برای تولید نقشه یا طرح ساخت و ساز با ضبط ویژگی های منطقه ای توسعه می دهد. دانش آموزان می توانند از دوره های مختلفی که ریاضیات، فلسفه و تاریخ نقشه برداری را پوشش می دهند، و نیز کارهای آموزشی که مقررات ساختمان، کدها و اصول مهندسی را پوشش می دهد، را انتخاب کنند. دانش آموزان معمولا فرصت هایی برای تخصص در زمینه های خاص نظرسنجی مانند زمین شناسی، توپوگرافی، به صورت ساخته شده، فوتوگرافی و کاداستر دارند. مدرک کارشناسی ارشد معمولا پس از دو سال تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی دانش آموزان اعطا می شود.

   دانش آموزانی که به سمت کارشناسی ارشد در نظرسنجی کار می کنند، ممکن است توانایی بیشتری برای تفکر و درک مشکلات پیچیده ریاضی داشته باشند. آنها اغلب یاد می گیرند چگونه از تکنولوژی پیشرفته برای انجام اندازه گیری دقیق استفاده کنند و همچنین می توانند در مورد ویژگی های فیزیکی خاک و مواد معدنی بدست آورند. همه این مهارت ها می تواند کمک کند که فارغ التحصیلان نامزدهای شغلی قوی تر.

   هزینه های تحصیل، کتاب و اقامت برای این برنامه ممکن است برای هر فرد و موسسه متفاوت باشد. مدت زمان برنامه می تواند هزینه های کلی را تحت تأثیر قرار دهد. مقایسه نهادهای مختلف اغلب بهترین روش برای مشخص کردن هزینه های کلان است.

   افرادی که کارشناسی ارشد در برنامه نقشه برداری را انجام می دهند ممکن است به عنوان نقشه برداران و گواهینامه ها در صنعت ساخت و ساز کار کنند. تجربه و آموزش پیشرفته در این زمینه می تواند فرصت هایی برای موقعیت های مدیریتی و رهبری مانند سرپرست ساخت و ساز، مدیر مهندسی زمین، مدیر پروژه و مشاور فراهم آورد. فارغ التحصیلان نیز در هیئت مدیره برنامه ریزی دولتی هستند. بسیاری از سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، فارغ التحصیلان را به عنوان نقشه برداران پروژه های راه سازی و ساختمانی می پذیرند.

   کارشناسی ارشد در برنامه نقشه برداری ممکن است توسط موسسات آموزش عالی در بسیاری از نقاط جهان ارائه شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.