Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 درجه های کارشناسی ارشد که در نساجی 2023

18 کارشناسی ارشد برنامه ها که در نساجی 2023

بررسی اجمالی

این معمول است برای مردم برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد به طوری که آنها می تواند زندگی حرفه ای خود را پیشبرد. مزایای مختلفی برای این نوع برنامه وجود دارد. مردم توسعه مهارت های حرفه ای و شخصی در حالی که به دست آوردن دانش خاص در یک موضوع. این آنها را قادر می سازد تا خود را از هم جدا تنظیم از دیگران در نیروی کار.

کارشناسی ارشد در نساجی چیست؟ این درجه پیشرفته در توسعه و استفاده از پارچه در جهان طراحی مد، تمرکز دارد. طرح امروز تکیه به شدت در این مواد برای ایجاد لباس و رشد مارک های خود را. از آنجا که هر نساجی است کمی متفاوت است، آن را بسیار ارزشمند است که دانش در این موضوع. دوره های چندگانه در دسترس را در سراسر جهان برای دانش آموزان علاقه مند وجود دارد. بسیاری از برنامه های ترکیب مطالعه منسوجات با مد. این کلاس ها معمولا در محوطه دانشگاه تدریس به ترویج یادگیری بهتر است. در حالی که در مدرسه، دانش آموزان معمولا در مورد تاریخ طراحی، توسعه پارچه یادگیری، طراحی با پارچه های مختلف، و بیشتر.

مزایای متعدد به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد وجود دارد. این درجه اغلب مجموعه دانش آموزان از هم جدا در صنعت مد. در بسیاری از موارد، آنها فرصت های بیشتر برای کار. همچنین، بسیاری از مردم با درک بهتر از لباس و جنبه تولید صنعت مد فارغ التحصیل.

هزینه به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد بستگی به مدرسه. از آنجا که دانشگاه در سراسر جهان وجود دارد، آن سخت است برای تعیین یک هزینه خاص. در عوض، آن را یک ایده خوب به تحقیق هزینه شهریه با دفتر پذیرش است.

دانش آموزانی که با استاد در نساجی فارغ التحصیل معمولا واجد شرایط برای کار در انواع نقش در دنیای مد هستند. بسیاری از مردم در سمت تولید صنعت کار می کنند. آنها با طراحان و تولید کنندگان کار برای کمک به تولید و / یا لباس طراحی. برخی از مردم برای شرکت های بزرگ کار می کنند، و دیگران به عنوان پیمانکاران کار می کنند. دیگران در رفتن به طراحی خط خود را از لباس.

بهترین کار این است که به دنبال آنلاین اگر شما می خواهید به درخواست به این نوع از برنامه است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مد
 • نساجی
رشته های تحصیلی
 • مد (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه