Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 درجه های کارشناسی ارشد که در میکروبیولوژی 2023

18 کارشناسی ارشد برنامه ها که در میکروبیولوژی 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد یک نوع از گواهینامه فارغ التحصیل است که به دست آورده پس از دانش آموزان یک دوره مطالعه که حدود دو سال طول می کشد به اتمام است. به طور کلی، این درجه نشان می دهد که یک دانش آموز سطح بالایی از مهارت در رشته انتخابی خود را بدست آورده است.

دقیقا همان چیزی است که استاد در میکروبیولوژی است؟ این نوع از درجه است که به منظور کمک به دانش آموزان در مورد زیست شناسی در مقیاس بسیار کوچک یاد بگیرند. میکروبیولوژی شامل مطالعه باکتری ها، ویروس ها، amoebas، قارچ ها، جلبک ها، و حتی برخی از گیاهان و حیوانات؛ ممکن است در موجودات زنده تک سلولی و یا در اجزای خاصی از موجودات چند سلولی تمرکز می کنند. دانش آموزان ممکن است محیط میکروب ها در زندگی می کنند، و همچنین شیمی آلی، تکامل، و یا ساختار سلولی مطالعه است. برخی از برنامهها ممکن تمرکز ویژه ارائه دهد، مانند آموزش و پرورش زیست شناسی و یا مهندسی زیستی.

تعدادی از مزایای در دسترس کسانی که درجه کامل در میکروبیولوژی است.به عنوان مثال، دانش آموزان ممکن است قادر به دادن تفکر و حل مسئله مهارت های مهم خود را تقویت. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است قادر به افزایش دانش حرفه ای خود، اجازه می دهد آنها به دنبال شغلی در قلمرو میکروب شناسی.

هزینه مدرک کارشناسی ارشد میکروب شناسی خواهد بر روی همه چیز از در دسترس بودن کمک مالی به هزینه های مواد بستگی دارد. دانش آموزان باید نهاد خود به طور مستقیم برای اطلاعات دقیق و فعلی تماس بگیرید.

کسانی که مدرک در میکروبیولوژی ممکن است قادر به دنبال تعدادی از مشاغل مختلف. برای مثال، آنها ممکن است در نهایت کار در یک مرکز پزشکی یا آزمایشگاه تحقیقاتی؛ برخی از دانش آموزان در تبدیل به دانشمندان متخصص در میکروبیولوژی است. دانش آموزان ممکن است آسیب شناسان، کارشناسان کنترل کیفیت، مشاوران بهداشت، تحلیلگران زیست محیطی، و یا مربیان است. جابز ممکن است در یک طیف گسترده ای از کسب و کار، سازمان های دولتی، غیرانتفاعی و در دسترس باشد.

چندین گزینه در دسترس برای دانش آموزان علاقه مند در درجه میکروب شناسی کارشناسی ارشد وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • علوم طبیعی
  • زیست شناسی
  • میکروبیولوژی
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه