MASTERSTUDIES

‏ ‏ برنامه کارشناسی ارشد برتر در میانمار را مقایسه کنید 2020‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

"زندگی آسیایی هرگز برای بسیاری از مردم از سراسر جهان به اندازه کافی بوده است. تحصیل در برمه در نتیجه شانس است با توجه به ارزش تا به عنوان ملاقات با شیوه زندگی تفسیری از مردم در حالی که با بهره گیری از دانشگاه قابل اعتماد و زندگی دانشگاهی. شما می توانید به مدرسه بین المللی ثبت نام یانگون یا مدرسه بین المللی از میانمار در میان دیگر کالج شناخته شده است. "

‏ همین امروز اقدام کنید بهترین رشته های ارشد در میانمار 2020‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه در ساخت و ساز

Asian Institute of Technology
کارشناسی ارشد
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

موسسه آسیایی تکنولوژی ترویج تغییرات تکنولوژیکی و توسعه پایدار در منطقه آسیا و اقیانوس آرام از طریق آموزش عالی، پژوهش و توسعه.در بانکوک در سال 1959 تاسیس شده است، AIT تبدیل شده ...

اطلاعات بیشتر