MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی مکزیک 2021‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

درآمد یک استاد نیاز به دو سال آموزش پس از گرفتن مدرک لیسانس. این مدرک پیشرفته ممکن است دانش آموزان برای رسیدن به اهداف آموزشی و حرفه ای خود کمک کند، به عنوان سختی از دانش آموزان قطار برنامه کمک کارشناسی ارشد در مهارت ها و دانش مورد نیاز برای زمین زندگی حرفه ای از رویاهای خود.

 

مکزیک، رسما به مکزیک ایالات متحده، جمهوری قانون اساسی فدرال در شمال امریکا است. کار ممکن است ویزای کار، دشوار است برای گرفتن است که اگر شما فقط می خواهم به مستقل برای یک زمان کوتاه نیاز دارد. بسیاری از دانشگاه دولتی در شهرستانها شهردار (مرکز ایالت) دارای دوره های کوتاه مدت در تاریخ، خوری و فرهنگی افراد، بسیاری از آنها تقریبا رایگان.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را ببینید 2021‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در نوآوری فناوری در صنعت خودرو

Center for University Studies Rudolph Diesel
کارشناسی ارشد(MSc)
ژوئیه 2021
Spanish (Mexican)
پردیس دانشگاهی

دانش آموخته این دوره کارشناسی ارشد توانایی شناسایی شباهت ها و تفاوت های مهم بین دانش در مورد نوآوری فناوری در صنعت خودرو در حوزه های علوم الکترونیکی و الکتریکی را دارد. مزایا ...

اطلاعات بیشتر

کارشناس ارشد توسعه پایدار در صنعت خودرو

Center for University Studies Rudolph Diesel
کارشناسی ارشد
ژوئیه 2021
Spanish (Mexican)
پردیس دانشگاهی

فارغ التحصیل این مدرک کارشناسی ارشد قادر خواهد بود شباهت ها و تفاوت های مهم دانش در مورد توسعه پایدار و پایدار را با پیامدهای آن در رشد و توسعه اقتصادی در صنعت خودرو شناسایی ک ...

اطلاعات بیشتر