MASTERSTUDIES

‏ برترین برنامه های کارشناسی ارشد سیدنی مکزیک 2021‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

کسب یک مدرک پیشرفته مانند یک استاد ارائه می دهد که توانایی افزایش مجموعه ای از مهارت های خود را و احتمالا بهبود شانس اشتغال خود را در همان زمان. برنامه های استاد ممکن است ارائه آنلاین و یا نیمه وقت، به طوری که دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را در شیوه ای است که برای آنها مناسب را دنبال کنند.

 

مکزیک یکی از کشورهای توریستی محبوب ترین در این سیاره است. در این کشور هر دو مناطق گرمسیری و معتدل دادن دانش آموزان بهترین زمان در اینجا. اگر شما مایل به مطالعه برای دوره خود را در دانشگاه ملی خودمختار مکزیک، از آن خواهد شد زندگی درخشان با سرگرمی های زیادی را در این کشور نیز هست.

‏ کارشناسی های ارشد سیدنی استرالیا را بیابید 2021‏

نتایج Filter

استاد علوم: محصولات و غذاهای طبیعی

Technological University of Mixteca
کارشناسی ارشد(MSc)
ژوئیه 2021
Spanish (Mexican)
پردیس دانشگاهی

برای آموزش متخصصانی با سطح بالای کیفیت آموزشی و انسانی در زمینه های شیمی ، بیوشیمی ، مهندسی مواد غذایی ، علوم غذایی یا مناطق مرتبط ، قادر به انجام فعالیت های علمی ، فنی ، حرفه ...

اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی ارشد در طراحی مبلمان

Technological University of Mixteca
کارشناسی ارشد
ژوئیه 2021
Spanish (Mexican)
پردیس دانشگاهی

آموزش نظری - عملی در زمینه های طراحی ، ساخت و بازاریابی محصولات چوبی و الیاف طبیعی را به دانش آموز ارائه دهید ، و متخصصان سطح بالا را برای تمرین حرفه ای آموزش دهید. ...

اطلاعات بیشتر