Keystone logo

56 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مکاترونیک 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی مکانیک
 • مکاترونیک
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (56)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مکاترونیک

  کارشناسی ارشد 'درجه اوج مطالعات پیشرفته در یک رشته تخصصی است. دانش آموزانی که رشته علوم در مقطع کارشناسی به دست آورده اند به طور معمول واجد شرایط به دنبال یک استاد درجه 'در زمینه های مربوط به مهندسی. دوره های کارشناسی ارشد 'ها معمولا سه تا چهار سال طول می کشد تا به دست آورند. به طور معمول، یک جزء از مدرک کارشناسی ارشد 'یک پایان نامه در سال آخر مطالعه، اغلب در پروژه های تحقیقاتی بر اساس است.

  دانشجوی آینده با مدرک کارشناسی در علوم است که با توجه به رشته مهندسی پیشرفته ممکن است تعجب، "کارشناسی ارشد در مکاترونیک چیست؟ " تکنولوژی مدرن متکی بر تکنولوژی سنسور برای انجام توابع دقیق، از قرص صفحه نمایش لمسی و تلفن به مونتاژ روباتیک ماشین آلات. مکاترونیک علم دریافت، پردازش، و انتقال داده های حسی است.

  استاد در مکاترونیک یک دانش آموز برای یک حرفه ای در صنعت مربوط به رباتیک، میکرو الکترونیک، و یا فن آوری سنسور آماده.درجه می تواند دانش آموز موفق به فرصت های هیجان انگیز در زمینه های فن آوری های پیشرفته در صنایع مانند خودروسازی، هوافضا، میکرو الکترونیک، و یا تخصص اتوماسیون باز کنید.

  هزینه یک استاد در مکاترونیک متفاوت grandly بسته به عوامل از جمله کشوری که در آن برنامه قرار گرفته است و هزینه ها و نیازهای منحصر به فرد به یک دانشجوی فردی است. هزینه شامل شهریه و هزینه و همچنین سایر هزینه های زندگی.

  فرصت های شغلی با استاد در مکاترونیک شامل فرصت در ایجاد و طراحی، رباتیک، و همچنین به عنوان برنامه های کاربردی پیشرفته در سنسور و میکرو الکترونیک. صنایع خودرو به شدت تکیه بر مهندسان مکاترونیک در حل مشکلات و ایجاد فن آوری در تولید و بهره برداری از تمام انواع وسایل نقلیه مورد استفاده قرار گیرد.علم مکاترونیک متکی بر متفکر، ماهر، افراد دارای تحصیلات عالی برای حل مشکلات و ایجاد دستگاه از آینده، و بسیاری از برنامه های موجود ارائه آهنگ های مختلف تخصص برای دنبال یک منطقه خاص مورد علاقه.

  بسیاری از دانشگاهها در کشورهای سراسر جهان ارائه یک برنامه در مکاترونیک. این ساده برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی پیدا کردن یک برنامه مناسب برای کارشناسی ارشد در مکاترونیک است. فقط برای برنامه خود را در زیر جستجو، و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.