Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 130 درجه های کارشناسی ارشد که در مهندسی نرم افزار 2023

130 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مهندسی نرم افزار 2023

overview

بسیاری از دانش آموزان که تصمیم به دنبال مدرک کارشناسی ارشد را انتخاب کنید به کشف درسی تمرکز بر روی فن آوری محاسبات. برگزاری درجه پیشرفته در این زمینه یک مزیت رقابتی در این زمینه بسیار خواستار فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در مهندسی نرم افزار چیست؟ استاد در مهندسی نرم افزار دانش آموزان با دانش ضروری مانند اجرای فن آوری های جدید برای رقابت در محیط زیست جهانی مجهز. شرکت کنندگان همچنین در مورد بلوک های ساختمان عمومی مهندسی نرم افزار یادگیری. این ممکن است شامل موضوعات جهانی دست زدن به هر بخش از جامعه، و رانندگی نوآوری و تغییر در پزشکی، دفاعی و هوافضا. دانش آموزان گزینه از یک آرایه وسیعی از دوره های که مطابقت منافع خود، از جمله تجزیه و تحلیل نرم افزار، سیستم امنیتی، طراحی و معماری، و ذخیره سازی داده ها و بازیابی را انتخاب کنید.

دلایل زیادی برای دانش آموزان تصمیم به دنبال یک استاد در مهندسی نرم افزار وجود دارد.به عنوان مثال، برنامه آموزد انواع مفاهیم از جمله نرم افزار مدیریت پروژه و تعامل انسان و کامپیوتر. علاوه بر این، درجه های پیشرفته در این زمینه افراد را قادر می سازد برای پیشبرد به سرعت در محیط در حال تکامل مهندسی نرم افزار.

هزینه نوسانات بسته به نهاد، و البته به طور معمول بین یک تا سه سال طول می کشد. این برای دانش آموزان آینده نگر به تحقیق مدرسه کاملا مطمئن شوید که برنامه ارائه شده متناسب با اهداف مورد انتظار خود لازم است.

افرادی که کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را در تقاضای بالا برای تعدادی از مواضع، مانند یک مهندس تحلیلگر پایگاه داده، مدیر شبکه و یا برنامه های کاربردی نرم افزار پیدا کنید. این فرصت های شغلی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی است. دانش آموزان نرم افزار پایه مهندسی قوی تر با یادگیری چگونه به تعامل با دانشکده، دانشجویان و متخصصان صنعت از طریق تجارب یادگیری فشرده توسعه.

گزینه های در انواع دانشگاه در دسترس هستند. برنامه های آنلاین هستند به گزینه ای عالی برای دانش آموزان ساکن در مناطق از جهان با دسترسی محدود به یک مرکز. گزینه های مبتنی بر اینترنت نیز به افرادی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر رفع میکند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات فن آوری
  • علوم کامپیوتر
  • مهندسی نرم افزار
fields_of_study
  • مطالعات فن آوری (130)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format