Filter
درجه های کارشناسی ارشد
کرواسی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد را مهندسی مکانیک در کرواسی 2019‏

کارشناسی ارشد به دانشجویانی اعطا می شود که مقطع تحصیلی فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی یا زمینه حرفه ای خاص را به پایان رسانده اند و در این مسیر از تسلط بالایی در حوزه مورد نظر برخوردار گردیده اند.

مهندسین مکانیک تقریباً همیشه مستلزم برخورداری از توانایی تجزیه و تحلیل و طراحی اشیاء و سیستم هایی است که با حرکت همراه می باشند. این رشته تحصیلی ساخت قطعات کوچک مانند میکروحسگرها و ماشین آلات پیچیده بزرگ مانند سیستم های کنترل هواپیما و فضاپیماها را در بر می گیرد.

کرواسی، رسما به جمهوری کرواسی، جمهوری پارلمانی دموکراتیک واحد در تقاطع مرکزی اروپا، بالکان و دریای مدیترانه است. پایتخت آن و بزرگترین شهرستان زاگرب است.

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی ارشد را مهندسی مکانیک در کرواسی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمهندسی مکانیک, کرواسی

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
University of Dubrovnik

مطالعه فارغ التحصیل مهندسی برق دریایی و فن آوری های ارتباطات دو سال طول می کشد، یعنی چهار ترم (120 اثرات امتیاز). پس از اتمام تحصیلات تکمیلی، دانش آموزان به دست آوردن مدر ... [+]

‏ برنامه های کارشناسی ارشد برتر را مهندسی مکانیک در کرواسی 2019‏.

مهندسی برق دریایی و فن آوری ارتباطات

مطالعه فارغ التحصیل مهندسی برق دریایی و فن آوری های ارتباطات دو سال طول می کشد، یعنی چهار ترم (120 اثرات امتیاز). پس از اتمام تحصیلات تکمیلی، دانش آموزان به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد 'درجه فناوری (M.Tech.) در مهندسی برق دریایی و فن آوری های ارتباطات.

مطالعه مهندسی برق دریایی و فن آوری های ارتباطات پاسخ مناسب به تقاضا از شرکت های حمل و نقل ادامه در سراسر جهان برای فارغ التحصیلان واجد شرایط در این زمینه است.تقاضا مشابه می توان در سراسر صنعت دریایی، از جمله در بندر و بندر امکانات در بر داشت. صنعت توریسم، به عنوان مثال در اسکله اوقات فراغت ها و هتل ها. و بسیاری دیگر از نهادهای مدرن مانند فرودگاه ها، بیمارستان ها و موسسات تجاری از همه نوع. در تمام این شرایط سیستم های الکترونیکی و ارتباطات شبکه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک نیاز ضروری، و ارائه رشد قابل توجهی در فرصت های شغلی برای پرسنل واجد شرایط. ... [-]

کرواسی Dubrovnik
اکتبر 2019
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی