Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 25 درجه های کارشناسی ارشد که در مهندسی معماری 2023

25 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مهندسی معماری 2023

overview

کسانی که کسب مدرک کارشناسی ارشد بسیار برای فداکاری خود را به بودن کارشناسان سر سخت در این زمینه خود شناخته می شود. برنامه کارشناسی ارشد به طور کلی حدود دو سال طول می کشد برای تکمیل، و متقاضیان اغلب نیاز به تکمیل برنامه مدرک کارشناسی قبل از استفاده از

یک استاد در مهندسی معماری چیست؟ این برنامه درجه را پوشش می دهد مباحث پیشرفته مربوط به هر دو مهندسی عمران و معماری. دوره های هسته معمولا طراحی ساختمان، تجزیه و تحلیل محیط زیست، اقتصاد و تجزیه و تحلیل آماری. دانشجویان همچنین می توانید یک منطقه از تخصص بسته به اهداف شغلی دراز مدت خود را انتخاب کنید. تخصص های مربوط به مواد و سازه ها، مدیریت ساخت و ساز، و سیستم های ساختمانی در بسیاری از موسسات ارائه شده است.

مهندسین و معماران که مایل به اکسل در حرفه خود و به دست آوردن آموزش پیشرفته در هر دو تئوری و نرم افزار می توانید از یک استاد در برنامه مهندسی معماری بهره مند شوند.فارغ التحصیلان اغلب برای تلاش کار خود را با موقعیت های بالاتر پرداخت در شرکت های معتبر و یا نهادهای دولتی به پاداش باشد.

هزینه برای تکمیل برنامه تحصیلی این کارشناسی ارشد در سراسر دانشگاه متفاوت است. بخش پذیرش برای هر دانشگاه می تواند اطلاعات هزینه های جاری و بینش در مورد تغییرات شهریه بالقوه و هزینه مورد نیاز بیشتری فراهم کند.

پس از تکمیل یک کارشناس ارشد مهندسی معماری، فارغ التحصیلان اغلب خود را به عنوان مهندسین عمران یا معماری برای شرکت های بزرگ که ساخت ساختمان، نیروگاه های برق، آب درمانی و دیگر سازه های تجاری و شهری را پیدا فارغ التحصیلان که تجربه قبلی در زمینه ممکن است مدرک خود را اهرم شروع به طراحی و ساخت و ساز خود شرکت کنند. دیگران ممکن است حرکت کردن صفوف به مدیریت پروژه و ریاست و یا خدمت به مردم در شهری تیم برنامه ریزی و زیرساخت دولتی.

برخی از موسسات ممکن است دوره های آنلاین که به سمت مدرک کارشناسی ارشد به حساب ارائه دهد. کار حرفه ای به طور معمول که دوره های آنلاین ارائه برنامه ریزی انعطاف پذیری و یک محیط یادگیری راحت تر است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی عمران
  • مهندسی معماری
fields_of_study
  • مطالعات مهندسی (25)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format