Keystone logo

33 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی برق مهندسی مخابرات 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی برق
  • مهندسی مخابرات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (33)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی برق مهندسی مخابرات

دانش آموزان پس از اتمام تحصیلات لیسانس در رشته های مرتبط، اغلب در سطح عالی کار می کنند. برنامه ها به طور معمول از دو تا پنج سال طول می کشد، به طور عمده بسته به وضعیت ثبت نام.

استاد در مهندسی ارتباطات چیست؟ این نوع برنامه اغلب به عنوان یک مطالعه کلی از مهندسی برق به شمار می رود. مانند بسیاری دیگر از برنامه های سطح استاد در زمینه علوم کاربردی و زمینه های مرتبط، برنامه های درسی مهندسی مخابرات و شبکه نسبتا متمرکز هستند. بنابراين، آنها معمولا کمتر از متوسط ​​دوره کارشناسی ارشد هستند و در بعضی از موسسات تنها یک سال طول می کشد. دانش آموزان باید از بخش هایی که موضوعات مورد بررسی مانند ارتباطات ماهواره ای، شبکه های نوری، سیستم های موج نور، مدیریت سیگنال و طراحی شبکه را دارند، انتظار داشته باشند.

دانش آموزان معمولا از برنامه طراحی و مهندسی ارتباطات مخابراتی با افزایش مهارت فنی و درک نظری، که اغلب منجر به بهبود مهارت های حل مسئله می شود، فارغ التحصیل می شوند. فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد همچنین می توانند کسب و کار کسب و کار برای پیشرفت حرفه خود را. قرار گرفتن در معرض یک شبکه از مشاوران قابل اعتماد و همسالان انگیزه در طول یک برنامه ممکن است در یک سرمایه گذاری در زمینه تحصیلات تکمیلی دانش آموزان نیز سودمند باشد.

هزینه های برنامه های مهندسی معمولا بر اساس چندین عامل است. به این ترتیب هزینه ها از یک برنامه به بعد قابل ملاحظه هستند؛ دانش آموزان ممکن است به خوبی برای به دست آوردن تخمین کلی از هر موسسه قبل از درخواست.

این برنامه ها به طور کلی برای تهیه داوطلبان بالغ برای تحقیق، رهبری و یا موقعیت های آموزشی در زمینه توسعه مخابرات، قابل درک است. برای مثال یک مهندس شبکه ممکن است یک تیم مسئول تأمین تجهیزات را در یک کسب و کار ذخیره سازی داده، مرکز سیم و یا تجهیزات مشابه مدیریت کند. مهندسین برق با تخصص شبکه و ارتباطات ممکن است در تحقیق در مورد پتانسیل انتقال مواد و فن آوری جدید دخیل باشند. فارغ التحصیلان شرکت کننده ممکن است خود را در جامعه راه اندازی مشارکت دهند تا بتوانند از فناوری ارتباطات خود برای توسعه راه حل های شبکه ای برای صنایع نوظهور مانند سفر فضایی، ماشین های خود رانندگی و هوش مصنوعی استفاده کنند.

مکان های زیادی وجود دارد که شما می توانید یک استاد در مهندسی ارتباطات را بدست آورید. بخش هایی از برخی از برنامه ها حتی ممکن است در دسترس آنلاین باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.