Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 104 درجه های کارشناسی ارشد که در مهندسی صنایع 2023

104 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مهندسی صنایع 2023

بررسی اجمالی

استاد در مدیریت صنعتی است برای دانش آموزان که می خواهند به کشف درسی تمرکز بر روی کسب و کار صنعتی و مدیریت مهندسی. برگزاری درجه پیشرفته در این زمینه یک مزیت رقابتی در این زمینه بسیار خواستار فراهم می کند.

کارشناسی ارشد در مدیریت صنعتی چیست؟ استاد در مدیریت صنعتی دانش آموزان با دانش ضروری مانند عمل و سازمان از فرآیندهای صنعتی مجهز. شرکت کنندگان همچنین در مورد بلوک های ساختمان اساسی تجزیه و تحلیل سیستم، صنعتی مدیریت امکانات و تجارت بین المللی را یاد بگیرند. دانش آموزان ممکن است گزینه های از یک آرایه وسیعی از دوره های که مطابقت منافع خود را انتخاب کنید. این ممکن است شامل مدیریت مهندسی، مدیریت فن آوری های بین المللی و عوامل انسانی در مهندسی.

هستند بسیاری از دلایل این که چرا دانش آموزان تصمیم به دنبال یک استاد در مدیریت صنعتی وجود دارد.این برنامه می آموزد انواع مفاهیم از جمله مدیریت سیستم های اطلاعاتی و مدیریت فن آوری بین المللی است. علاوه بر این، درجه های پیشرفته در این زمینه افراد را قادر می سازد برای پیشبرد به سرعت در سازمان های دولتی، شرکت های تولیدی و شرکت های حمل و نقل.

هزینه نوسان بسته به نهاد، و البته بین یک تا سه سال طول می کشد. این برای دانش آموزان آینده نگر به تحقیق مدرسه به طور کامل به اطمینان حاصل شود که برنامه ارائه شده متناسب با اهداف مورد انتظار خود لازم است.

افرادی که کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را خود را در تقاضای بالا برای تعدادی از مواضع، مانند یک مدیر تولید، هماهنگ کننده حمل و نقل، سیستم مدیر یا ناظر تولید پیدا کنید. این فرصت های شغلی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی است.دانش آموزان پایه مدیریت صنعتی قوی تر با یادگیری چگونه به تعامل با دانشکده، دانشجویان و متخصصان صنعت از طریق تجارب یادگیری فشرده توسعه.

گزینه های بین المللی و داخلی در انواع دانشگاه در دسترس هستند. برنامه های آنلاین هستند یک گزینه ایده آل برای دانش آموزان زندگی می کنند در سراسر جهان که دسترسی محدود به یک مرکز. گزینه های مبتنی بر اینترنت نیز به افرادی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر رفع میکند. برای قرار دادن مدرسه مناسب برای شما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی صنایع
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (104)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه