Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 درجه های کارشناسی ارشد که در مهندسی صدا 2023

6 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مهندسی صدا 2023

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد اغلب به عنوان میانجی بین مطالعات مقطع کارشناسی و اهداف دکترا یا حرفه ای مشاهده می شود. این برنامه های پیشرفته به طور گسترده ای در محتوا و شخصیت ها متفاوت است، زیرا در بسیاری از رشته ها در دسترس هستند.

استاد فنی مهندسی صدا چیست؟ مهندسی صوتی به عنوان مطالعه ساختارهای ساختمانی برای تولید یا تعامل با صدا به بهترین وجه قابل درک است. برنامه هایی که در این دسته قرار می گیرند ممكن است به چندین نام برسد بسته به تمركز ویژه آنها. یک MM در تکنولوژی موسیقی، کارشناسی ارشد مهندسی صوتی و کارشناسی ارشد در تکنولوژی صوتی ممکن است همه نیازهای مشابهی را از دانش آموزان به دست آورند. با این حال، برخی از برنامه ها بر عناصر کسب و کار یا عناصر عملی این حوزه تمرکز می کنند، موضوعاتی مانند نوآوری صوتی و یا اجرای زنده مهندسی را بررسی می کنند، در حالی که دیگران تحقیقات خود را عمدتا به موضوعات علمی یا نظری مانند طراحی ابزار و نظریه سیگنال محدود می کنند. دانش آموزان می توانند به طور کامل برنامه درسی اصلی هر یک از برنامه های آینده را قبل از اعمال تدریس بررسی کنند.

دانش مهندسی صوتی ممکن است دانش آموزان را قادر به ساخت ابزار خود و ایجاد موسیقی منحصر به فرد. مهارت های عملی ویرایش و دستکاری نیز می تواند به بهبود موسیقی دیگران کمک کند. دريافت مدرک کارشناسی ارشد ممکن است فرصتی برای مطالعات دکترا باشد.

با توجه به این که تفاوت های مشخصی بین موضوع برنامه های مختلف وجود دارد، آموزش و پرورش تمایل دارد متفاوت باشد. دانشجویان آینده باید با موسسه بررسی کنند یا مواد تبلیغاتی و آموزشی آنلاین را برای شکل دقیق بررسی کنند.

یکی از برنامه های شغلی برای فارغ التحصیلان یک برنامه مانند این است که در دانشگاه باقی بماند. برنامه های دکترا در مهندسی اغلب یک مقطع کارشناسی ارشد در یک زمینه مرتبط به عنوان یک پیش شرط را تعیین می کند. در یک حرفه حرفه ای، فارغ التحصیلان ممکن است خود را در حال تولید موسیقی با استفاده از تجهیزات صدا در طول اجرای زنده، و یا بعد از ویرایش ضبط به پایان برسد. کسانی که دارای مدرک کارشناسی در این موضوع هستند، با اضافه کردن یک گواهی آموزشی که توسط مقامات محلی به رسمیت شناخته شده، ممکن است کار را به عنوان یک مربی نیز پیدا کنند.

موسسات معتبر برای مهندسی صوتی در سراسر جهان وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
  • مهندسی صدا
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه