Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 78 درجه های کارشناسی ارشد که در مهندسی سیستم ها 2023

78 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مهندسی سیستم ها 2023

overview

یک مدرک کارشناسی ارشد ممکن است تنها یک بار پس از پایان تحصیل دانشجویان خود به دست آید. برنامه کارشناسی ارشد در زمینه آموزش و پرورش در هر حوزه مطالعاتی تمرکز دارد.

استاد در مهندسی سیستم چیست؟ کارشناسی ارشد در این زمینه بر روی ارتباطات مدرن متمرکز شده است، دانش آموزان را چگونه تجزیه و تحلیل، طراحی و کنترل زیرساخت های پیچیده را آموزش می دهد. افرادی که این درجه را دنبال می کنند ممکن است در مورد روند فعلی محاسبات نرم افزار و شبکه ها، اصول طراحی پایه پشت شبکه های ارتباطی و سیستم های پیچیده ارتباط برقرار کنند. دوره ها همچنین ممکن است سیاست های برنامه ریزی زمان واقعی، ابزار برای تایید و مدل سازی سیستم های زمان واقعی و معماری سیستم های زمان واقعی را پوشش دهند.

فارغ التحصیلان این برنامه تمایل دارند تا با یک مهارت قوی که شامل توانایی تجزیه و تحلیل و رفع انواع مشکلات پیچیده است، کنار بیایند. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است توانایی کارآفرینی قوی و توانایی فکر کردن در خارج از جعبه را داشته باشند. هر کدام از این صفات ممکن است در هر تعداد حرفه ای ارزشمند باشد.

هزینه یک مدرک در مهندسی سیستم ها بسیار متفاوت است و به تعدادی از عوامل وابسته است. محل، مدت زمان و روش آموزش (آنلاین یا در کلاس درس) ممکن است بر روی قیمت نهایی تأثیر بگذارد.

تقاضا برای مهندسان سیستم در بخش های مختلف از جمله خودرو، هواپیما، حمل و نقل، تولید مواد و مشاوره بالا است. از این رو، افرادی که مدرک کارشناسی خود را در زمینه کسب می کنند، ممکن است بتوانند در طراحی، مواد، تولید، مهندسی مکانیک یا زمینه های تحقیق و توسعه، به عنوان یک مهندس فرآیند، مهندس تحقیق و نوآوری یا مهندس مکانیک استخدام شوند. با این حال، با توجه به مهارت های فراوان بسیاری از فارغ التحصیلان، دانش آموزان نیز ممکن است به طور کامل از فرصت های خارج از زمینه ارتباطات لذت ببرند.

مدرک مهندسی سیستم می تواند بسیار سودآور باشد. بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان این نوع از رشته را به صورت آنلاین و در کلاس ارائه می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات مهندسی
 • مهندسی سیستم ها
fields_of_study
 • مطالعات مهندسی (78)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format