Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 67 درجه های کارشناسی ارشد که در مهندسی ایمنی 2023

67 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مهندسی ایمنی 2023

overview

سود یک استاد (MA) یک دستاورد آموزشی است که می توانید در مورد دو سال را به دست آورند، پس از گرفتن مدرک لیسانس است. در حالی که درآمد یک استاد طول می کشد مقدار زیادی از زمان و کار سخت، آن را می توانید در قالب چشم انداز بهتر کار، درآمد حرفه ای بالاتر، و مهارت های بهبود یافته و دانش است که تنها می تواند از طریق یک برنامه درجه پیشرفته به دست آمده پرداخت.

کارشناسی ارشد در مهندسی ایمنی چیست؟ کلاس ها در موضوعات پوشش برنامه این کارشناسی ارشد مانند سیستم و ایمنی شغلی، ارزیابی ریسک زیست محیطی، تحلیل خطر، آمار، و بهداشت صنعتی. این کلاس ها کمک به دانش آموزان یاد بگیرند که چگونه به منظور توسعه پروتکل های ایمنی مناسب، نحوه طراحی محصولات سالم، و چگونگی پیاده سازی اقدامات پیشگیری به منظور جلوگیری از خطرات. برنامه برخی از کارشناسی ارشد برای رشته های انتخابی، که دانش آموزان می توانند به سنگ تیز کردن بیشتر دانش و مهارت های تخصصی خود را در رشته مهندسی ایمنی می شود.

فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی ایمنی تمایل به افراد بسیار با انگیزه که او نیز متفکران منتقد عالی و بسیار با جزئیات گرا، با مهارت های حل مسئله استثنایی هستند. این مهارت ها و توانایی کمک به فارغ التحصیلان به کارکنان ضروری در محل کار.

هزینه به کسب یک استاد می تواند برای هر فرد متفاوت است و بر روی انواع عوامل، مانند طول مدت زمان لازم برای کسب مدرک و همچنین به عنوان محل مدرسه بستگی دارد. برای این و دلایل دیگر، دانش آموزان به تحقیق مدارس آینده نگر به طوری که آنها به طور کامل در مورد هزینه های بالقوه از درجه خود مطلع تشویق کرد.

افرادی که کسب MA خود را در مهندسی ایمنی ممکن است انتخاب کنید به عنوان متخصصان امنیت و سلامت شغلی و یا تکنسین ها، مدیران مهندسی و مهندسان بهداشت و ایمنی، برای هر دو شرکت های مهندسی عمومی یا خصوصی کار می کنند.دیگر افراد همچنین ممکن است برای دولت کار می کنند، نظارت و مدیریت ایمنی و قابلیت اطمینان از پروژه های مهندسی را انتخاب کنید، یا آنها ممکن است را انتخاب کنید به کار خود شرکت مهندسی ایمنی آنها.

در حالی که درآمد مدرک کارشناسی ارشد می تواند سال ها طول بکشد، هیچ زمانی بهتر از اکنون برای شروع وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

read_more

filters

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی ایمنی
fields_of_study
  • مطالعات مهندسی (67)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format