Keystone logo

9 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی دریا مهندسی اقیانوس 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی دریا
  • مهندسی اقیانوس
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مهندسی مهندسی دریا مهندسی اقیانوس

درجه 'اساتید دوره های پیشرفته از مطالعات به دانش آموزان باز که مدرک کارشناسی را تکمیل کرده اند است. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد 'ها نیاز به سه سال برای تکمیل، و به طور معمول از ویژگی های ترکیبی از سخنرانی ها و کار البته با تحقیق عملی است. کارشناسی ارشد 'ها پایان نامه به طور کلی به عنوان یک جزء از درآمد درجه مورد نیاز است.

برخی از دانش آموزان بپرسید، "کارشناسی ارشد در مهندسی اقیانوس چیست؟ " درجه، گاهی اوقات مهندسی دریایی نامیده می شود، تمرکز به طور عمده در آموزش و پژوهش در مورد طراحی، ساخت، و بهره برداری از عروق دریا و سازه ها. مباحث در مطالعه مهندسی اقیانوس پوشش طیف وسیعی از مهندسی حرارتی، مکانیکی، الکتریکی، به طور خودکار و به عنوان آنها را به نیروگاه های برق، صنایع دریایی و سایر سیستم های مربوط.

استاد در مهندسی اقیانوس درجه ای است که به خوبی می تواند برای فرصت در صنایع دریایی، از جمله تاسیسات نفتی و پژوهش در آب و عروق در دریا ساخته شده است در خدمت است.متخصص در مهندسی اقیانوس به طور معمول استاد یک منطقه خاص موضوع مربوط به امواج، جریان، و دریاها نامنظم، و همچنین به عنوان مطالعات البته در تولید و توزیع برق در شرایط دریایی. مهندسان اقیانوس ماهر در سازه در دریا و نیروگاه رگ اقیانوس عملیات مورد نیاز است.

هزینه یک استاد در مهندسی اقیانوس متفاوت grandly بسته به عوامل بسیاری، از جمله که در آن برنامه قرار گرفته است و بیشتر. عوامل بسیاری در نظر گرفتن در پیش بینی هزینه های مدرک کارشناسی ارشد '، از جمله زمان لازم برای تکمیل مطالعات مربوط به سه یا چهار سال وجود دارد.

فرصت های شغلی به اتمام موفقیت آمیز مدرک کارشناسی ارشد 'در مهندسی اقیانوس باز شامل موقعیت های بسیاری را در زمینه های صنعت دریایی و ادارات دولتی و سازمان های که نظارت بر حمل و نقل و دفاع دریایی.نه تنها عروق دریا، بلکه ساختارهای دریایی مانند سکوهای نفتی و ایستگاه های تحقیقاتی نیاز مهندسان اقیانوس به حفظ و عمل سیستم پیچیده ای از ارتباطات، تولید انرژی الکتریکی و توزیع، و بیشتر.

بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان ارائه استاد در مهندسی اقیانوس. برنامه های مورد نیاز متفاوت است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.