Keystone logo

229 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری معماری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی ارشد
 • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
 • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
 • مطالعات معماری
 • معماری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (229)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات معماری معماری

  سطح اول تحصیلات تکمیلی، مدرک کارشناسی ارشد پس از اخذ مدرک لیسانس است. برنامه کارشناسی ارشد به دانش آموزان اجازه می دهد تا مطالعات خود را تشدید کرده و در زمینه انتخاب شده بیشتر متخصص شوند.

  استاد معماری چیست؟ این سطح ثانویه تحصیلی معمولا بر روی طراحی، تئوری و برنامه ریزی پروژه از ساختارهای زیبایی زیبایی تمرکز می کند. کلاسها ممکن است شامل تاریخ معماری، طراحی فنی CAD و طراحی مهندسی ساختار باشد. دانش آموزان همچنین ممکن است دوره هایی را برای ساخت و ساز سبز، ساختمان های پایدار و بهبود فرسایش شهرها انتخاب کنند. برنامه ها همچنین می توانند بر روی تکنیک های طراحی دیجیتال، مشکلات ساخت و ساز محیط زیست و تجزیه و تحلیل معماری تمرکز کنند. همچنین در ساختمان های تاریخی و طراحی آنها ممکن است تأکید شود.

  فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در معماری اغلب به جزئیات جزء، تحلیلی و بودجه آگاه می شوند. توانایی های دیگر ممکن است شامل مدیریت پول، مهارت های رهبری تیم و قابلیت های سازمانی باشد که می تواند تاثیر زیادی بر حرفه های کاری آنها یا آموزش های بیشتر داشته باشد.

  هزینه های دانشگاه ها برای مدرک کارشناسی ارشد در معماری متفاوت است، زیرا برنامه ها اغلب در مدت زمان متفاوت هستند. دانش آموزان آینده می توانند با مدرسه انتخابی تماس بگیرند و اطلاعات مربوط به هزینه ها و هزینه های برنامه را درخواست کنند.

  فارغ التحصیلان با مدرک کارشناسی ارشد در معماری، انتخاب های حرفه ای زیادی برای آنها در دسترس است. آنها شامل مهندسان سازه، افسران حفاظت، طراحان شهری و بازرسان ساختمان تاریخی هستند. فارغ التحصیلان دیگر می توانند موقعیت هایی را به عنوان مجموعه و طراحی هماهنگ کننده های تولید برای فیلم و تلویزیون انتخاب کنند. یکی دیگر از زمینه های تخصصی برای فارغ التحصیلان معماری در فیلم ها نظارت بر طراحی و ساخت مینیاتور است. افراد نیز ممکن است برای آموزش به کلاس ها، تبدیل شدن به یک معمار منظر یا کار کردن به عنوان برنامه ریز شهر در حال توسعه طرح های راه و مسکن، تصمیم بگیرند. نقشه برداران ساختمان و مسکونی همچنین ممکن است انتخاب های حرفه ای، مانند مورخان و نویسندگان معماری باشد.

  کسب مدرک کارشناسی ارشد در معماری می تواند فارغ التحصیلان را به دنبال یک زندگی شاد زندگی پر از زندگی است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.