Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 131 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعه محیط زیست 2023

131 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعه محیط زیست 2023

بررسی اجمالی

مدارک کارشناسی ارشد در بسیاری از رشته های تحصیلی ترجیح داده می شود و اغلب فرصت های گسترده تر برای افرادی که آنها را کسب می کنند، باز می شود. پس از موفقیت آمیز بودن یک دوره کارشناسی، پیش نیاز تحصیل در مدرسه کارشناسی ارشد است.

استاد مطالعات محیطی چیست؟ این درجه تحصیلات دانشجویانی را که در حال تحصیل در مقطع لیسانس در زمینه مطالعات محیط زیست یا زمینه مشابهی هستند، تأمین می کند. برنامه تخصصی می تواند دانشجویان را به طیف گسترده ای از دوره های مختلفی که رشته های مختلفی را شامل می شوند، فراهم کند. کارهای معمولی متمرکز بر مسائل زیستمحیطی زمین و همچنین سیاست های عمومی، تکنیک های تحقیقاتی و توسعه روستایی است. دوره های دیگر اطلاعاتی در مورد علوم انسانی، مهندسی، کسب و کار و علوم انسانی را در میان موضوعات دیگر ارائه می دهند.

افرادی که دوره هایی را برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در محیط زیست می گذرانند، احتمالا مزایای بسیاری خواهند داشت. علاوه بر امکان دستیابی به تبلیغات سریعتر از همسالان، ممکن است مهارتهای حل مسئله و نحوه ایجاد بحث درباره دیدگاه های علمی، فلسفی و اخلاقی را یاد بگیرند. سایر مهارت های رایج شامل برنامه ریزی و فناوری اطلاعات است.

هزینه های تعیین شده برای کسب مدرک در مورد بررسی محیط زیست وجود ندارد. برخی از موسسات بیشتر از دیگران هزینه می کنند و قیمت نیز بسته به کشور متفاوت است. دانش آموزانی که به یک برنامه سه ساله وارد می شوند می توانند انتظار داشته باشند که بیش از کسانی که به برنامه ی یک ساله وارد می شوند، پرداخت کنند.

بسیاری از دانش آموزانی که با مدرک تحصیلی در محیط زیست تحصیل می کنند، ممکن است به یک مشاور محیط زیست یا دانشمند محیط زیست تبدیل شوند. بعضی ممکن است تصمیم بگیرند به عنوان مهندسین محیط زیست یا متخصصان روابط عمومی کار کنند. دیگران ممکن است در نظر گرفتن تحصیل یا تبدیل شدن به یک وکیل محرمانه محرمانه باشند. یک انتخاب حرفه ای کمتر شناخته شده برای برخی از دانش آموزان یک متخصص پایداری است که راه هایی را برای سازمان ها و شرکت ها برای به دست آوردن سبز پیدا می کند.

افرادی که مایل به گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در محیط زیست هستند، می توانند از طریق اینترنت یا کالج های فیزیکی در سراسر جهان این کار را انجام دهند. یادگیری آنلاین یک انتخاب عالی برای کسانی است که نمی توانند مدرسه مورد نظرشان را سوار کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات پایدار
  • مطالعه محیط زیست
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (131)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه