MASTERSTUDIES

‏ بیابید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات هنر در برزیل 2021‏

مدرک کارشناسی ارشد یکی از بالاترین افتخارات در آموزش و پرورش است. این درجه به دانش آموزان پس از مطالعه دقیق، تمام وقت برای یک تا دو سال تعلق می گیرد. هنگامی که مدرک کارشناسی ارشد است به دست آورد، دانش آموزان گاهی اوقات قادر به تامین امنیت مواضع بهتر در این زمینه است.

یک استاد در هنر در برزیل چیست؟ هنر شامل جنبه های مختلف هنرهای تجسمی و هنرهای نمایشی. دانش آموزان علاقه مند در این موضوع می تواند بسیاری از انواع کلاس، و یا آنها ممکن است در یک نوع از رسانه هنر تخصص. در طیف هنر بصری، دانش آموز معمولا در مورد رسانه های مختلف برای بیان بصری یاد بگیرند. برخی از کلاس های است که می تواند گرفته شده است طراحی، نقاشی، سرامیک، عکاسی، مجسمه سازی یا فیلم است. دانش آموزانی که بیشتر به قطعه هنری عملکرد کشیده شده راه های بسیاری ایجاد هنر به روی صحنه مطالعه است. این تخصص شامل کلاس های مانند موسیقی، رقص و تئاتر.در هر دو نوع از هنر، دانش آموزان ایجاد نمایندگی از احساسات و یا ایده برای به اشتراک گذاشتن با دیگران، چه بصری و یا از طریق عملکرد.

هنگامی که برنامه مدرک کارشناسی ارشد در هنر به پایان رسید، دانش آموزان ممکن است یک نمونه کارها قابل توجه از آثار هنری برای به اشتراک گذاشتن با جهان است. این برنامه همچنین می تواند کمک به دانش آموزان خلاقیت خود را کشف و توسعه ابزار بیشتری برای بیان.

هزینه برای برنامه مدرک کارشناسی ارشد در برزیل احتمالا می تواند آزاد باشد اگر شما در حال برنامه ریزی برای حضور در یک دانشگاه عمومی است. برای موسسات خصوصی، هزینه ها ممکن است محدوده به عنوان مکان های و برنامه های متفاوت باشد.

هنگامی که برنامه تحصیلی خود را به پایان رسید، شما باید تصمیم بگیرید که مسیر شغلی شما می خواهم به. اگر تمرکز خود را در ترم در هنرهای تجسمی بود، پس از اشتغال خود را ممکن است به آن فیلد مربوط. برخی فرصتهای شغلی ممکن می تواند هنرمند، معلم هنر، طراح مد، گالری هنر متصدی یا طراح گرافیک.افرادی که تمرکز بر هنرهای نمایشی در درجه خود را ممکن است حرفه های مربوط به عملکرد پیدا بود. این انتخاب حرفه می تواند شامل نوازنده، رقصنده، بازیگر، معلم و یا صاحب تئاتر است.

اگر شما می خواهید برای شروع سفر آموزشی خود را، کلاس های آنلاین می تواند یک راه آسان برای شروع. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

1نتایج درمطالعات هنر, برزیل Filter

برنامه تحصیلات تکمیلی در هنرهای تجسمی

Universidade Federal de Pernambuco
کارشناسی ارشد
مارس 2021
انگلیسی
اسپانیایی
پرتغالی

برنامه تحصیلات تکمیلی وابسته در هنرهای تجسمی دانشگاه فدرال پرنامبوکو و دانشگاه فدرال پارائیبا (PPGAV UFPE / UFPB) ، توسط CNE همسانی شده (بندر MEC 1045 ، از 18/08/10 ، DOU 19/0 ...

اطلاعات بیشتر