Keystone logo

6 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات پایدار مطالعات پایدار اجتماعی مطالعات نابرابری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • مطالعات پایدار
  • مطالعات پایدار اجتماعی
  • مطالعات نابرابری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات پایدار مطالعات پایدار اجتماعی مطالعات نابرابری

مدرک کارشناسی ارشد کمک می کند تا یک دانش آموز بیشتر درک موضوع بیش از یک برنامه درجه لیسانس. این فارغ التحصیلان به طور کلی نیاز به تحقیق بیشتر و تحصیلات عمیق دارند. علاوه بر این، دوره های کارشناسی ارشد معمولا مسیرهای حرفه ای هیجان انگیز را برای فارغ التحصیلان که تمایل به پرداخت بیش از شغل هایی دارند که نیاز به لیسانس دارند، باز می گذارد.

استاد مطالعات نابرابری چیست؟ این برنامه های کارشناسی ارشد بر روی نابرابری هایی که بین مردان و زنان در سراسر جهان وجود دارد تمرکز می کنند. این دوره ها همچنین ممکن است بر روی تقاطع های نابرابری مانند نژاد، گرایش جنسی و طبقه اقتصادی تمرکز کنند. دانش آموزان در مورد تاریخ این نابرابری یاد می گیرند و نظریه ها را درباره چگونگی افزایش برابری در آینده یاد می کنند. دانش آموزان می آموزند که جامعه را از طریق لنزهای اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ببینند تا بتوانند نیروهای نابرابری را کنترل کنند. بسیاری از کارشناسی ارشد برنامه های مطالعات نابرابری دو سال طول می کشد تا دانش آموز تمام وقت برای تکمیل آماده شود.

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد در مطالعات نابرابری را دنبال می کنند، می توانند یک احساس همدلی برای افرادی که خودشان را دوست ندارند، ایجاد کنند. این احساس می تواند به خوبی در تلاش های شخصی و شغلی به آنها کمک کند. علاوه بر این، فارغ التحصیلان معمولا این برنامه ها را با مهارت های تحقیق و ارتباطات باور نکردنی که برای بسیاری از کارفرمایان ارزشمند است، ترک می کنند.

دو برنامه کارشناسی ارشد در مطالعات نابرابری هزینه مشابهی ندارند. قیمت های تحصیل در کشورهای مختلف، مناطق، و دانشگاه های مختلف متفاوت است. دانش آموزان باید هر مدرسه را برای تعیین هزینه های بالقوه بررسی کنند.

فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مطالعات نابرابری می توانند کار حرفه ای عدالت اجتماعی را پرورش دهند. بعضی از فارغالتحصیلان مدیران و حتی موسسات سازمان های غیر انتفاعی هستند که با افراد حاشیه نشین کار می کنند تا جهان عادلانهتری ایجاد کنند. دیگران می توانند در سازمان های رفاه دولتی مشغول به کار باشند، تیم هایی را مدیریت کنند که به طور مستقیم با افرادی که نیاز دارند کار می کنند. با این حال، افراد دیگری با این درجه کار در دولت ها به عنوان مشاوران سیاست کار می کنند. این مشاوران سیاستهای پیشنهادی را برای درک تاثیرات بالقوه بر جوامع حاشیه نشین تحلیل می کنند.

با برنامه های آنلاین، بسیاری از دانش آموزان از استاد خود در مطالعات نابرابری می آموزند. دیگران دانشگاه های محلی را انتخاب می کنند و برخی از دانشجویان برای تحصیل آنها به خارج می روند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.