Filter
درجه های کارشناسی ارشد
اسپانیا Tarragona نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ بیابید دوره های کارشناسی ارشد را مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی درباره سیدنی در اسپانیا 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

اسپانیا (به اسپانیایی: España از) به اشتراک گذاری شبه جزیره ایبری با پرتغال در انتهای غربی از دریای مدیترانه یک کشور متنوع است. اسپانیا یک کشور عجیب و غریب در اروپا به دلیل ساکنان دوستانه خود و شیوه زندگی آرام در نظر گرفته. مدت زمان طبیعی برای دوره های دانشگاه در اسپانیا 4 سال، به جز پزشکی و درجه دو، که 6. شهرستانها مادرید و بارسلونا به خوبی شناخته شده در سراسر جهان برای غذاهای خود را، شب زنده داری پر جنب و جوش، و فرهنگ عامه و جشن در جهان مشهور می باشد.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید از برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی از سیدنی در اسپانیا 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مواد غذایی و آشامیدنی, Tarragona

Universitat Rovira i Virgili

هدف کلی این مدرک کارشناسی ارشد به شما آموزش می دهد تا به عنوان محقق و حرفه ای در زمینه نوشیدنی های تخمیر شده، به ویژه شراب، شراب های اشباع شده و آبجو تبدیل شوید. ... [+]

هدف کلی این مدرک کارشناسی ارشد به شما آموزش می دهد تا به عنوان محقق و حرفه ای در زمینه نوشیدنی های تخمیر شده، به ویژه شراب، شراب های اشباع شده و آبجو تبدیل شوید.

بنابراین، سه تخصص حرفه ای روشن ارائه می دهد:

تحقیقات گیاه شناسی: این تخصص به محققان آینده در زمینه گیاه شناسی و بیوتکنولوژی مواد غذایی آموزش می دهد و دانشجویان را قادر می سازد تا مطالعات خود را با یک برنامه دکترا دنبال کنند.علم و تکنولوژی شراب های اشباع: این تخصص متخصصان آینده در صنایع زینتی و یا صنعت شراب سازی را ترغیب می کند که علاقمند به تولید شراب درخشان باشند، بخش ای که در کاتالونیا به طور گسترده ای نمایندگی می شود.علم و فن آوری آبجو: این تخصص متخصصین از زمینه های مختلف (biotechnologists، winemakers، engineers، و غیره) در فرآیند پر کردن انواع مختلف آبجو در مقیاس صنعتی و صنعتی است.... [-]
اسپانیا Tarragona
درخواست اطلاعات
انگلیسی,اسپانیایی
تمام وقت
پاره وقت
9 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی