Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 410 درجه های کارشناسی ارشد که در مطالعات مهندسی که در آمریکا 2023

410 کارشناسی ارشد برنامه ها که در مطالعات مهندسی که در آمریکا 2023

بررسی اجمالی

مهندسی برق، روانشناسی مهندسی جربی و کاربردی، فناوری، مدیریت مهندسی، مهندسی صنایع، علم مواد، ساخت و تولید، مهندسی سیستم، مهندسی شیمی، و غیره - تخصص یا علاقه شما هرچه باشد، درجه کارشناسی ارشد مهندسی در ایالات متحده وجود دارد. دانش آموختگان کارشناسی ارشد مهندسی برای سمت های شغلی سرپرستی و نظارتی و اجرایی در رشته خود و در نقش های کارآفرینی، پست های مدیریتی یا برای مشاغلی در زمینه آموزش واجد شرایط می باشند.

برنامه های مهندسی کارشناسی ارشد که در دانشگاه ها و موسسات علمی در ایالات متحده از یک الی سه سال به طول می انجامد ، کلاس هایی را در قالب پاره وقت، تمام وقت یا آنلاین ارائه می نماید. دانشگاه های مطرح در ایلینوی، ایندیانا، میسوری، نیویورک، کارولینای شمالی، اوهایو، پنسیلوانیا و در سراسر ایالات متحده آمریکا برنامه های کارشناسی ارشد مهندسی را برای فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی مهندسی در داخل ایالات متحده و یا خارج از این کشور ارائه می کنند. بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد مهندسی مستلزم تکمیل یک تحقیق یا پایان نامه عملی کارشناسی ارشد است که به دانشجویان امکان می دهد تا علاقه و توجه خود را به یک حوزه خاص در رشته تحصیلی خود بنمایند و آنها را برای موفقیت در دنیای کار آماده می سازد.

در صورتی که اهداف شغلی شما در گرو استفاده هر جه بیشتر از تحصیلات و کسب صلاحیت های پیشرفته است، همین امروز جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در مهندسی در دانشگاهی در ایالات متحده تقاضا کنید!

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی ارشد
  • کارشناسی ارشد علوم و مهندسی
  • کارشناسی ارشد علوم انسانی و هنر
  • آمریکا
  • مطالعات مهندسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (410)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط