Filter
درجه های کارشناسی ارشد
مراکش نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مرور کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در مراکش 2019/2020‏

کارشناسی ارشد به شما می دهد فرصت را به هر دو بیشتر درک خود را از یک سوال خاص را خاموش و یا در راه با استفاده از کاملا متفاوت مهارت شما از مدرک کارشناسی قبلی خود را به دست آورد.

پیشرفت هایی که در زمینه چیزهای ساخت دست بشر مانند ابزارآلات، سازه ها و ماشین ها حاصل شده است به میزان قابل توجهی بستگی به تلاش افرادی دارد که در رشته مهندسی تحصیل نموده اند. این افراد با تلفیق خلاقیت و ریاضیات و دانش تجربی در جهان موفق به نوآوری گردیده اند.  

مراکش. رسما پادشاهی مراکش. غربی ترین کشورهای شمال آفریقا است. این اطلس و سواحل مدیترانه و داخلی کوه ناهموار. منابع مهم از اقتصاد مراکش در کشاورزی، فسفات، گردشگری و منسوجات.

‏ رده های برتر برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در مراکش 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, مراکش

سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:
Université Internationale de Rabat (UIR)

برنامه های دانشکده مهندسی هوا و فضا از UIR آماده در حرفه مهندسی برای پاسخ در نظر مهارت برای حمایت از تقاضا و ... [+]

‏ برنامه های کارشناسی ارشد بیشترین مرور بر را مطالعات مهندسی در مراکش 2019/2020‏.

استاد در مهندسی هوا و فضا

این برنامه به زبان انگلیسی تدریس

برنامه های دانشکده مهندسی هوا و فضا از UIR آماده در حرفه مهندسی برای پاسخ در نظر مهارت به حمایت و توسعه تقاضا مراکش در بخش های فن آوری بالا و پیش بینی سرعت در حال تغییر فن آوری های مربوط به حمل و نقل. دانشکده مهندسی هوا و فضا از IUR فراهم می کند آموزش سطح بالا و شامل مناطق گسترده ای از تخصص ترکیب آموزش نظری دقیق به تحقیقات کامل و فن آوری استفاده شود. آن را باید به دانش آموزان ارائه آموزش های چند رشته ای متمرکز در زمینه های مهندسی پیشرفته و دانش هوانوردی گرا و فضا. دانشکده مهندسی هوا و فضا تحقیقات در این زمینه با ایجاد آزمایشگاه در خط مقدم تکنولوژی مورد حمایت قرارداد شراکت با بازیکنان دانشگاهی و صنعتی در بخش، مانند گروه تالس و موسسه فناوری جورجیا تشویق می کند. اهداف آموزشی دانشگاه بین المللی رباط دانش آموزان ارائه می دهد آموزش های سطح بالا به رسمیت شناخته شده در صحنه بین المللی و با هدف ترکیب تعالی از موسسه فناوری جورجیا برنامه ای است که تیم آموزشی و پژوهشی از UIR بزرگ بین المللی .... [-]

مراکش Rabat
آگوست 2020
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی