Filter
درجه های کارشناسی ارشد
مجارستان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در مجارستان 2019‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

رشته مهندسی یکی از رشته هایی است که از ریاضیات، غلوم و خلاقیت بهره می گیرد تا اختراعاتی صورت پذیرد که زندگی روزمره مردم در تمامی جنبه های زندگی و در تمامی حوزه های حرفه ای را بهبود بخشد.

کشور محصور در خشکی در منطقه مرکزی اروپا با مجارستان به عنوان زبان رسمی خود را. ریاضیات کشور و رویکرد علم برجسته هستند. این خانه اولین موسسه فن آوری در جهان. اینجاست که اولین موتور بخار در اروپا بازگشت در سال 1722 ساخته شده بود.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در مجارستان 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, مجارستان

EIT RawMaterials Academy - AMIR

به عنوان یک برنامه EIT-Labeled، استاد AMIR ادغام آموزش عالی در زمینه کارآفرینی و نوآوری را در برنامه درسی خود قرار داده و دانش آموزان مهارت هایی را که لازم است تبدیل شدن ... [+]

چالش

مواد سازه ای از اقتصاد جهانی مدرن هستند و برای گذار به یک اقتصاد سبز، دایره ای است که CO2 را کم می کند. بیست و هفت این مواد از این مواد توسط اتحادیه اروپا به عنوان انتقادی تعریف شده است، به این معنی که آنها با اهمیت بالا به اقتصاد اتحادیه اروپا با خطر بالا مرتبط با عرضه آنها. دسترسی به مواد اولیه مواد اولیه اولیه تبدیل شده است به چالش کشیدن، در حالی که مقدار مواد زائد صنعتی و محصولات پایان عمر به سرعت در حال افزایش است. این جریانهای زباله حاوی مواد خام ثانویه هستند که بسیاری از آنها حیاتی هستند و می توانند از بین بروند، تنوع عرضه و کمک به افزایش تقاضای مواد.... [-]

مجارستان Egyetemváros
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی