Filter
درجه های کارشناسی ارشد
مجارستان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ جستجو کنید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در مجارستان 2019/2020‏

مطالعات در سطح کارشناسی ارشد شامل مطالعه تخصصی در زمینه تحقیق و یا یک منطقه از عملکرد حرفه ای. سود مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد سطح بالاتری از تسلط بر موضوع. سود مدرک کارشناسی ارشد می تواند در هر نقطه از یک سال به سه یا چهار سال طول می کشد. قبل از اینکه شما می توانید فارغ التحصیل، شما معمولا باید ارسال و دفاع از پایان نامه، مقاله طولانی است که نقطه اوج پژوهش تخصصی خود را.

رشته مهندسی یکی از رشته هایی است که از ریاضیات، غلوم و خلاقیت بهره می گیرد تا اختراعاتی صورت پذیرد که زندگی روزمره مردم در تمامی جنبه های زندگی و در تمامی حوزه های حرفه ای را بهبود بخشد.

کشور محصور در خشکی در منطقه مرکزی اروپا با مجارستان به عنوان زبان رسمی خود را. ریاضیات کشور و رویکرد علم برجسته هستند. این خانه اولین موسسه فن آوری در جهان. اینجاست که اولین موتور بخار در اروپا بازگشت در سال 1722 ساخته شده بود.

‏ برترین های برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در مجارستان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, مجارستان

EIT RawMaterials Academy - AMIR

برنامه استاد AMIR در مواد پیشرفته: بازیابی نوآورانه یکپارچه سازی دانش فنی فنی در زمینه بازیافت مواد با آموزش عالی در مورد کارآفرینی و نوآوری است، دادن دانش آموزان مهارت ه ... [+]

درباره AMIR

برنامه استاد AMIR در مواد پیشرفته: بازیافت نوآوری بر روی زنجیره ارزش مواد خام تمرکز دارد، با تاکید خاص بر بازیافت. این برنامه یکپارچه سازی دانش فنی عمیق در زمینه بازیافت مواد با آموزش عالی در زمینه کارآفرینی و نوآوری است و دانش آموزان مهارت هایی را که نیاز به تبدیل شدن به تغییرات بازی در بخش بازیافت دارند، در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. AMIR توسط یک کنسرسیوم از دانشگاه های برتر اتحادیه اروپا در زمینه مواد اولیه طراحی شده و به عنوان یک برنامه استاد EIT برچسب گذاری شده است. دانشجویان AMIR در دو بخش مختلف اروپایی به عنوان بخشی از آموزش خود مطالعه می کنند و مزایای متعددی از جمله مدارس تابستانی، رویدادهای شبکه و پشتیبانی مالی از EIT RawMaterials دریافت می کنند. تمام تدریس و ارزیابی به زبان انگلیسی انجام می شود.... [-]

مجارستان Miskolc
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
24 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی