Filter
درجه های کارشناسی ارشد
عمان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در عمان 2019/2020‏

به منظور موفقیت به دست آوردن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، شما باید برای به دست آوردن تعدادی از اعتبارات با عبور ماژول های فردی. کارشناسی ارشد اکثر تدریس خواهد شد تعدادی از دروس پایه که شما باید و با تصویب در منظور به دست آوردن مدرک تحصیلی داشته باشد. بررسی تحقیق کارشناسی ارشد تقریبا همیشه به طور کامل توسط یک ماژول پایان نامه تک و یا پروژه.

مهندسی عبارت است از فرآیند طراحی، اختراع، ساخت و حفظ و نگهداری ماشین آلات، سازه ها، ابزارآلات و سایر چیزهایی که بخشی از زندگی روزمره است. این امر با تلفیق دانش شواهد تجربی، ریاضیات و آگاهی جهانی امکان پذیر است.  

نظام آموزش عالی در عمان در پنج زبان مشترک بین المللی یعنی انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی پرتغالی و چینی در میان زبان های دیگر انجام می شود. این موضوع موانع زبان در این موسسات آموزش عالی در میان دیگر دانشجویان بین المللی حذف شده است.

‏ بیشترین مرور بر برنامه های کارشناسی ارشد را مطالعات مهندسی در عمان 2019/2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمطالعات مهندسی, عمان

Hindustan University

البته حمل و نقل هوایی مهندسی آموزش دانش آموزان در طراحی و توسعه اجزای ساختاری. البته به بررسی زمینه های جدید و ایجاد راه های جدید در زمینه اجزای ساختاری هواپیما و در حال ... [+]

پی سی جی مهندسی البته آموزش دانش آموزان در طراحی و توسعه اجزای ساختاری. البته به بررسی زمینه های جدید و ایجاد راه های جدید در زمینه اجزای ساختاری هواپیما و در حال توسعه مهندسان با استعداد در فن آوری های جدید و مهارت های مدیریت کسب و کار، تمرکز دارد. زمینه فعالیت های یک مهندس واجد شرایط شامل توسعه (ساخت و ساز، تجزیه و تحلیل و آزمایش)، چیدن برگ رسیده تنباکو کار، ساخت و مشاهده قابلیت های هواپیما و سازه هلیکوپتر. دانش آموزان آموزش دقیق در شبیه سازی با نرم افزار، از جمله، MATLAB SIMULINK، ANSYS، MSC / NASTRAN و Labview و تحت. طراحی دانش آموزان و با توجه به استانداردهای مشخص توسعه و نشان دادن کار پروژه در زمینه های فلزی، کامپوزیت.... [-]

عمان Muscat
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی